Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten nagyméret...

Hol lehet Budapesten nagyméretű állatmintás, de kissé testhezálló ruhákat kapni az én méretemben? (alakomat ld. Lent)

Figyelt kérdés

Bocsi, de csak ilyen jellegű képet találtam... Elnézést, ha valakit megbotránkoztatok, de kb ilyen alakom van, csak 90 C -s mellekkel. Ötlet, hogy hol lehet állatmintás ruhát ilyen alkatra kicsit feszülős változatban kapni, de nem "hurkásító" hatással? --> [link]


Kb XL-XXl-es lehet ő is...


2011. febr. 18. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ekkora testre nem nagyon kéne feszülős állatmintás ruhát húzni....

Amúgy a Tally Weijlben XL/ 42- esig vannak ruhák.... máshol passz....

2011. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 •ß• ***** válasza:
Adom az első válaszoló kommentjét.. :D
2011. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális, azt akarod hogy mindenki rajtad röhögjön a hátad mögött? (ez esetben jogosan)
2011. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Turkáló!!>.< De sztem nem kéne eröltetni.. vagyis lehet hogy jobban állna egy hosszított fazonú ruci!!Megnyújtaná az alakodat..vagy ha ragaszkodsz a fent említetthez akkor javaslom a BRIDGET JONES praktikát!!^^
2011. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!