Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek bankettre...

Milyen ruhát vegyek bankettre és ballagásra (általános suli)? Milyen cipő? Milyen haj, milyen smink, kiekészítők? Mit illik bankettre és ballagásra felvenni? (Linkeljetek is létszives)

Figyelt kérdés
Szóval az ofő kikötötte h mindenki v fekete egyberuhában v fekete szoknya fehér blúzban legyen. Ha fekete ruha akkor olyat szertnék ami térdfölé ér de nem túl rövid. Ha blúz szoknya akkor arra nincs ötletem. Mindenképpen fekete magassarkút kell mert ezt is kikötötte az osztályfőnök. Ja szőke egyenes a hajam a hátam közepéig és rikítókék a szemem, fehér a bőrőm és teljesen átlagos a testalkatom 14/L
2011. febr. 19. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerinten a szoknya tényleg térdig érő legyen. A blúz, hát ha olyan 8.os vagy akkor Matróz blúz?Vagy nem is tudom. Hát magassarkút úgy viselj ha tudsz benne járni magabiztosan, mert azért elég kellemetlen érzés lehet majd ha nem tudsz benne járni. Ha hosszú a hajad akkor neked biztos szépen állna ha befonod a hajad amíg vizes és úgy alszol el, de azért száríts rá majd kicsit.Így szép hullámos lesz, vagy esetleg, begöndöríted a hajad.

Sok sikert ;)

2011. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem [link]

egy ilyen ruha tök jó csak hosszabb szoknyarésszel és nem ennyire kivágott felsővel

hát a sminkedet nem kell túlzottan eltúlozni....a szemhéjadat inkább pasztell színekkel..lehetőleg valami krémszínűvel fesd majd ki VAGY mivel kék a szemed így a világos szürke nagyon jól áll majd amelyik jobban tetszik illetve jobban áll, a szempilládat elég egyszer áthúzni de ha te nem találod jónak persze húzhatod többször is(ahogy érzed)...hát fehér a bőröd így az arcpirosító jól áll...de csak enyhe barackszínűt tegyél fel, a szádat meg vagy átlátszó vagy barackszínű szájfénnyel kend ki.

A hajad mivel szép hosszú és szőke én is a göndörítést javaslom és mivel nem írtad le h van e frufrud vagy nincs így belinkelek párat:

[link]

[link]

[link]


üdv,

2011. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs frufrum köszi nektek és amúgy tudok menni magassarkúba és nem azért mert én akarom hanem azért mert az osztályfőnök kötelezővé tette. És amúgy más ruhát szoktak felvenni bankettre és a ballagásra?
2011. febr. 21. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
bankettre más ruhát..de ballagásra fekete szoknya fehér blúz:D
2011. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Általános iskolában bankett?
2011. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen képzeld van
2011. febr. 24. 21:31
 7/7 anonim válasza:
2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!