Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt ajánlanátok nekem?

Milyen cipőt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Idén ballagok el általánosból és szeretnék egy elegáns cipőt. Szeretném ha magassarkú lenne, de nem szeretnék túl magasat. Tudnátok linkelni képet amin olyan 2-3 esetleg 4 cm-es magassarkú cipő van?? : ) persze fekete cipő : ) és az ára ne legyen az egekbe menő : ) olyan 8000Ft : ) köszi előre is : )
2011. febr. 19. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link] (legalsó fekete)


Amúgy itt hiába linkelünk, a boltban ugyan ilyet nem fogsz találni. Elmész akár a kínaiba, vagy egy nevesebb boltba, fekete cipő mindenütt található, saroktól függetlenül.

2011. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is idén ballagok, de már tavaly vettem egy fekete magassarkú cipőt mert ballagtattuk az akkori 8.-osokat és kellett valami elegánsabb. Mivel akkor én is hasonló helyzetben voltam, ezért leírom, hogy miket tanácsolok ezzel kapcsolatban: ha ez lesz az első magassarkúd, akkor valami pántos legyen, vagy legalább valami bokaátfogós. Szerintem simán bevállalhatsz egy 6 centiset is. Hidd el, így kimondva soknak hangzik, de egész könnyedén lehet benne járni, nem sokkal nehezebb, mint a 4 centisben, és mondjuk egy 6 cm-es sarokkal rendelkező cipőnek már komolyabb a sarka.

Remélem valamennyit segítettem, még keresgélek képeket is.

Ja, és ajánlom a Deichmannt, mint cipőboltot, mert lehet, hogy nem egy nagyon nagy márka, de nem is olyan drága, és nem mindegy, hogy mennyi pénzt adsz ki egy olyan cipőért, amit nem sűrűn fogsz használni.

2011. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nekem ilyenem van, csak egy ezressel olcsóbban vettem: [link]


Ez is jó szerintem, csak nincs pántja, de ha eleget gyakorolsz vele, akkor nem olyan rossz : [link]


Dettó: [link]


Hirtelen ezeket találtam.

2011. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat : )
2011. febr. 20. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül találtál valami szépet? (előző vagyok még mindig :P)
2011. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!