Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan/hol tudom eladni...

Hogyan/hol tudom eladni kinőtt/nem használt ruháimat?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyönyörű ruhám van különböző méretekben, amik már sajnos nem jók rám. Némelyikért a szívem szakad meg, de már nem tudom hasznukat venni. Rengeteget odaadtam már rászorulóknak, de, szerintem érthető, hogy a legszebb darabokból szeretnék minimális hasznot, akár darabonként pár száz forintot. Hogyan tudnám őket értékesíteni? Akár egyben az összeset. Ha valakit valami érdekelne, szívesen küldök képeket egyenként is. Van rengeteg egyedi felső, szoknya, nadrág, pulóver, stb., és egy nagyon jó bikini is. Némelyik szinte új, egyszer-kétszer, vagy egyszer sem használtak.
2011. febr. 20. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vatera.
2011. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen stílusú? hány éves vagy? nagyobb méretek is vannak?
2011. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne :) csak először ugyanazok a kérdések érdekelnének mint az előző válaszadó is írt.
2011. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Főként nőiesebb stílusú, de egyébként vegyes, vannak kicsit sportosabbak is. 18 éves vagyok. És igen, S-től XL-ig van mindenféle méret. És néhány kiegészítő (bizsuékszer) is van, ha esetleg érdekel. Szívesen küldök képet, veszek méreteket, állítok össze összeillő csomagokat az azonos méretekből, vagy bármi, amit szeretnél.
2011. febr. 21. 18:40
 5/15 A kérdező kommentje:

És az elsőnek is köszönöm.

Arra már én is gondoltam, de nem igazán értem, hogy hogy kell használni.

2011. febr. 21. 18:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia. Második vagyok, nekem küldhetsz képeket a ruhákról és ékszerekről e-mailben. Niki
2011. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Niki írtam privát e-mailt, remélem megkaptad!
2011. febr. 21. 20:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Facebookon ma már sokan csinálnak külön accountot e célra.Ha beírod a keresőbe,hogy eladó ruhák stb.sok találatot fog kiadni.Jobban viszik,mint Vaterán a cuccokat:)Olyan,mint egy online turi,már vásároltam így.
2011. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is küldhetnél képeket:)

2011. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Aki esetleg képeket szeretne, kérem írjon nekem e-mailt! Csak hogy tudjam hova küldjem. :)

2011. febr. 22. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!