Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudok rendelni Ebay-ről?

Hogyan tudok rendelni Ebay-ről?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek! Még sosem rendeltem innen!

Egészen pontosan ezt szeretném: [link]

Ennél ingyen van a kiszállítás Magyarországra?

És hogyan tudok fizetni? Forintban lehet valahogy?

Ha valaki leírná részletesen, azt nagyon megköszönném! :)


2011. febr. 21. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ennél ingyen hozzák ide. Elvileg kétféleképpen lehet fizetni, az egyik az, ha van paypalod (ehhez kell rendelni egy bankszámlaszámot és onnan kell utalni a paypal számládra.Paypal váltja át a forintot az adott valutára.), vagy lehet bankkártyával is fizetni, de ahhoz azt hiszem, hogy mastercard kell.

2011. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm! De akkor mégegy: hogy lehet olyan PayPal-om?
2011. febr. 21. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Árfolyam tekintetében két lehetőséged van: a Paypal árfolyama, ami pár százalék költséggel jár, de előre tudod, és fix, vagy a napi hazai árfolyam, aminél a Paypalnak nincs haszna, de változhat negatív irányba is. Én az utóbbit szoktam használni. Na ezt lehagytam:D Úgy kell, hogy rámnész a www.paypal.com -ra és ott lesz majd h create paypal accent vagy valami hasonló és akkor regelsz és már kész is:D Viszont a bankszámláról való utalás eléggé lassan jelenik meg a paypal egyenlegen:S De mikor utlasz nagyon figyelmesen olvass el mindent, mert ott majd azt hiszem, hogy a közlemény rovatba be kell írnod valamilyen paypalos számot és ha ezt nem teszed meg, akkor elveszik a pénzed:S Sok sikert!:D
2011. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!