Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi mellű lányoknak, milyen...

Kicsi mellű lányoknak, milyen felsők állnak jól?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy, kicsi mellűeknek milyen póló áll jól? Nyáron milyen felsők? Ujjatlanok közül melyik lenne a jó? És kis mellűeknek melyik melltartó az ideállis és a jó? Linkelnétek be képeket? :) Mindenkinek az osztályomba nagyobb melle van mint nekem, na jó 2 lánynak kb. akkora mint nekem, de akkor is kicsi van, és annyira ciki. :(

14/L


2011. febr. 22. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mit jelent az,hogy kicsi a melled? Kicsit konkrétabban
2011. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hordassz melltartót?
2011. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
olyanok amiket mell alatt meg lehet kötni, az pl jól áll a kismellűeknek. a másik meg ami a mellrészen buggyos, az optikailag nagyítja.
2011. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Toppoknál a vastag pántúak állnak jól a kis mellűeknek (mert ahhoz általában vékonyság is párosul) és az eltakarja nagyrészt a csontos vállakat.
2011. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vastag pát, dekoltált! Spagettipántot ne! Hosszú nyakláncok, nem muszáj csak egyet... sőt többet, de azok harmonizáljanak. :D
2011. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mellnél mintás, vagy tegyél oda, virágot kitűzőt, húzott, fodros, ezek mint a mell környékén legyenek, jól kiemeli a mély dekoltázs, a nyakban megkötős felsők, a vízszintes csíkozás, az élénk színek, magas nyakú pólók,, ujjatlanok, igazából bármi ami odavonzza a tekintetet, tényleg, a bő redőzőtt felsők, nem tudom miért de nagyítják

(egy sorstárs:-)

2011. febr. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igen hordok melltartót. 70AA

a méretem, olyan kicsi hogy az már fáj :(

2011. febr. 23. 06:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsik a melleim,shut up melltartót hordok,hogy nagyobbnak tűnjenek. :\\ :( Amúgy a színes atléták amiknek VASTAG a pántja.. :) Vagy ez: [link] [Vagyis ilyesmik.]

Nekem van egy rámtapadós egyszerű fehér pólóm,igaz picit kicsi,majdnem a köldökömig ér,de jól áll. :)

De amúgy bemész egy boltba,beviszel 5fajta felsőt,és felpróbálod. (: Amelyik jól áll,azt veszed meg. Ennyi. =)

2011. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, amit belinkeltél képet az tök jó.

Majd bemegyek az egyik boltba és próbálgatok :)

2011. febr. 23. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:

bármi jól állhat, csak ne legyen túl kivágott.

az meg nem gáz hogy kicsi a melled, semmi ciki nincs benne. hordj olyan felsőt ami tetszik. egyet ne tegyél, sose tömd ki a melltartót, mert az meglátszik és nagyon gáz. sportmelltartó tökéletesen elég ekkora mellekre. én is azt hordok, kényelmes is.

2011. febr. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!