Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs kopás?!

Acélbetétes bakancs kopás?!

Figyelt kérdés
Van egy shelly's acélbetétes bakancsom és elég gyorsan kopik a talpa. Hol lehet szerezni hozzá újat? ennyibe kerül? köszi
2011. febr. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kopik a talpa, de nem is egyenletesen, hanem elég aránytalanul. Nem tudott eddig senki segíteni ezügyben, habár suszternél (igazi suszternél, nem a mister minites hapsiknál :) ) még nem voltam, de nem tudom, hogy érdemes-e. A csavarok még nem állnak ki.
2011. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cipész megcsinálja neked, tudtommal nem túl drága, de konkrét összeget nem tudok mondani.

Amúgy nekem nem igazán kopik a bakim talpa, mondjuk nem is shelly's-em van.

2011. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos elég kevés cipész tudja jól megcsinálni a bakancs talpalását, ugyanis jóval vastagabb talp kell hozzá, mint általában, ezt pedig nehezebb jól illeszteni, könnyen le fog válni... legalábbis én ezt tapasztaltam. Amúgy van még rece a bakancsod talpán? Mert ha igen, akkor szerintem nem para, mert az tényleg hamar lekopik, de ha már sima, akkor lassabban kopik tovább... (vagy csak észre se veszed:D)
2011. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sehol vegyél újat az a legjobb
2011. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!