Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a Nike cipő nem emlékeztet...

Ez a Nike cipő nem emlékeztet kicsit egy másik (hazai) márka cipőjére?

Figyelt kérdés

Nike: [link]


Engem nagyon emlékeztet a Tisza Vöcsök-re. Csak én látok hasonlóságot a kettő közt? Ha igen a Nike "lekoppintotta" volna a Vöcsököt? Vagy esetleg fordítva? Előre is kösz a válaszokat.


2011. febr. 23. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Elég sok cipő van ami így néz ki. Amúgy Nike régebbi márka. Nem hiszem, hogy pont egy magyar cipőről merítenének ihletet.
2011. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Vans-nek is van hasonló típusa.
2011. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát pont nem mert a Nike 1971-ben alakult meg a Tisza meg már 1949-ben jelent meg. Másrészt a Tiszát nagyából mindenhol ismerik a világon és még az Adidas is gyártatott vele cipőt így sztem lehetséges, hogy lemásolták a Vöcsököt a Nike emberei. Mondjuk az igaz, hogy sok cipő néz ki így :)
2011. febr. 23. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Aha. Látom ez a legnagyobb elfoglaltságod ma este.
2011. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Aha. Látom ez a legnagyobb elfoglaltságod ma este."


Tessék? Ezt nem értem :/ Ha kicsit erősnek tűnt a hozzászólásom bocsánat egyáltalán nem akartam megbántani senkit. Csak a kérdésre várok válaszokat :)

2011. febr. 23. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
miért érdekel? ha tudni fogod (amit persze sose tudsz meg) hogy ki "másolt" kit, akkor boldog leszel? és amúgy is, lehet mindkettő egy 3. márkát másolt. vagy egy kínai cipő tetszett meg neki és voálá...
2011. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy boldog leszek csak érdekelt! Ha meg valaki tudná, hogy melyik volt az "ős" cipő ami így nézett ki az megírhatja mert én erre kíváncsi vagyok!
2011. febr. 24. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
slip on cipőt fűzősítették. ennyi.
2011. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!