Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúkon party szemüveg?!

Fiúkon party szemüveg?!

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne , hogy gáz-e ,ha party szemüveget visel egy srác ? :D Persze nem rózsaszínt , hanem fekete , vagy kék , vagy zöld . Mert gondoltam beruházok egyre(nekem bejön , szerintem tök feeling-es , egy jó kis baseball sapkával, meg egy ugyan olyan színű pólóval), de nem tudom , hogy fiúk szoktak-e ilyet hordani.Bár ha már van egy állapot , akkor mindegy , de azért mégse nézzenek ki a tömegből xĐ ...

17/F


2011. febr. 27. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz. Már bocsi:/

De például a Flour és Sp rajongóknak biztos bejön! :)

De ne csodálkozz ha lebuz.znak miatta.

2011. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem osztálytársam avval rajol :D benyomja azt a gombot oszt világít is.:D hát én nekem no komment, am is utálom a srácot, valszeg ezért ellenszenves a szemüveg is... de ő 15...


neked szerintem legyen annyi eszed h nem vegyülsz be a többi kis hülye közé:)) de ha neked tetszik akk..mi akadálya.

16/L

2011. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem az értelmesebb embereknek akarsz tetszeni, akkor hordd nyugodtan.
2011. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fújjj bmeg,ez undi,utánanéztem,soha nem divat,és ha az is vol régen kiment!!Ez még is mirevaló,azontúl,hogy irtó csúnya,és kötelezően teljesen egyforma mind..Azt hittem,hogy valami vicces szemüveg,de ezen csak sírni lehet
2011. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó , meggyőztetek :D
2011. febr. 28. 16:22
 6/6 anonim válasza:

Helló!


Szerintem nem gáz én is viseltem már meg a haverjaim is. Amúgy meg ha sokat iszol sztem tök mindegy mi van rajtad.

Ezen az oldalon tudsz rendelni: www.3dszemuveg.hu

2011. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!