Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak női nadrágot a...

Miért hordanak női nadrágot a fiúk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pld azért van egy női nadrágom, mert a barátnőm nélkül mentem el vásárolni és utána derült ki, hogy nőit vettem :)
2011. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért hordanak boyfriend jeanst a lányok?
2011. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nők is hordanak férfi farmert,főleg a túlsúlyusok...mivel rájuk nem nagyon gondolnak.Fiuk között meg van sok meleg,és szeretik a női cuccokat.Na és?Ez legyen a legnagyobb gondom az életben,ilyenekkel foglalkozni.
2011. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Olyan undorító, az én időmben még tudtak öltözködni a férfiak.
2011. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mert nálunk a fi nadrágra ha az is van írva, h skinny, messze nem az, max egyenes szárú. angliában a skinny jeans az tényleg skinny, a fiúknak való is, így nem szorulnak arra, h nőit vegyenek.
2011. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Az én barátom hord női nadrágot, mert az ilyen fazon jobban áll neki. Ettől még nem lesz homi vagy ilyesmi.


Ugyanúgy hordhatja fiú is, nem csak lányoknak tervezték!

2011. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a fazonja miatt veszik fel sokan?
2011. márc. 4. 07:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb farmerom női. :) Persze nem csili-vili flitteres-strasszos kinézetűek.


És hogy miért:


Először is rám a 27-28-as gatyák passzolnak, és ilyen kis méretet alig találok férfiben. Jellemzően 30-tól indul a férfi számozás, de azok lógnak rajtam, mint tehénen a gatya. Nőiben meg mindig van méret.


A másik dolog, hogy a nőik sokkal kényelmesebbek, mert szinte mindegyik sztreccses anyagú, a férfi gatyákkal ellentétben.


A harmadik pedig, hogy szeretem a szűk, feszülős skinny csőgatyákat is, amit férfiben elég nehéz kifogni. Ha van is férfiben, pl. a New Yorkerben szoktam látni, azok 10000Ft körül kezdődnek. Nőit pedig bármelyik kínaiban akármikor találok max 2-3 ezerért.


Ráadásul feszülős skinny gatyáknál kötelezően sztreccses kéne hogy legyen az anyag, hiszen a New Yorkeres férfi gatyákban is alig lehet leülni. Leguggolni, meg egyáltalán nem lehet. Tök kényelmetlenek.


27F

2011. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ez a divat. A fiam is hord ilyen nadrágokat a suliba, a barátnőjével mennek el vásárolni és ha nem találnak a fiú részen alkalmasat akkor át mennek a lányosztályra és megveszik a női nadrágot.


Ezzel semmi probléma nincs!

2011. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves fiú vagyok és mindig női nadrágot veszek magamra, mert jobban áll rajtam mint a fiúknak gyártott.

17.F

2011. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!