Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek bulizós ruhákat?

Linkelnétek bulizós ruhákat?

Figyelt kérdés

Jövőhéten szeretnék elmenni bulizni a barátnőimmel, de eddig még soha nem voltam, szóval nem igazán tudom, hogy mit vehetnék fel. Nézegettem már a bulizósabb ruhákat, de a legtöbbje ilyen cigányos állatmintás gagyi volt... Linkelnétek olyan ruhákat, amiket felvehetnék, de nem kihívóak, nem állatmintásak és lehetőleg nem túl csili-vilik?

Köszi előre is! 16/L


2011. márc. 1. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmi, ezt egy csaj linkelte nemrég, szerintem nagyon szép, szolid is de egyben kicsit kihívó is a harisnyával, ilyen pink kiegészítőkkel tökéletes.

2011. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

cica naci vagy farmer egy jó magassarkú csizma amiben lehetőleg tudsz táncolni is... és egy jól passzoló felső...

attól függ melyik testrészedet szeretnéd kihangsúlyozni...ha jó melled van vehetsz fel egy csinos felsőt ami kihangsúlyozza a dekoltázsod...ha lábaid szépek akkor érdemes olyan nadrágot vagy szoknyát felvenned amivel ezt érzelteted...:)

nem hiszem hogy muszáj egy egy beruhát felvenned...saját magad is össze kreálhatsz egy jó bulis cuccot...vagy barátnő segítségét is kérheted hogy ők mit vesznek fel és ahhoz tudsz viszonyítani vagy egymásnak ruhát kölcsön adni...:)

2011. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!