Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó női kockás...

Hol lehet jó női kockás ingeket vásárolni Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza közelében lakok, de mindig ott vásárolok ruhát. Találtam már 1-2 jó inget. Nagyon szeretem őket, divatosak és mégse kihívóak, de sajnos kevés helyen találtam igazán jót. Szinte bármilyen szín szóba jöhet, kivétel a rózsaszín, lila és ennek árnyalatai. Inkább a feketét, szürkét, fehéret és kéket részesítem előnyben.
2011. márc. 1. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

<3 Nyíregyháza:)

Én a Napkeltében láttam,tudod az Országzászló téren a kínai.Ha jól emlékszem ilyen barna és arany színű volt,rózsaszín,kéket,sárgás,meg még vagy 2 színben,de a kék nekem nagyon tetszett,olyan farmer színe volt.

Ja és a Kállói úton láttam még,ott rengeteg színben volt,a Nissan szalonnal szemben a nagy piros épület,Borbányai Divatház a neve.

Ezen a két helyen láttam,nem járok kínaiba,de most muszáj volt és pont beleakadtam a kockás ingekbe mert nekem is tetszik:)

2011. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Korzó-Springfield

A Kossuth-téren, a Metropollal szemben, egy piros kínaiban, a sarkon. A neve Ázsia center. Szerintem a Metropolban is van.

2011. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja tényleg a plázában 2 boltban is van és a Korzóban én a Newyorkerben is láttam,de annak hülye színe volt:):)

Első voltam!

2011. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2011. márc. 1. 19:04
 5/9 A kérdező kommentje:

1. író

Ismerősnek tűnsz. :D

2011. márc. 1. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért is??:)
2011. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A C&A-ban vettünk régebben,ha van időd nézd meg ott is,hátha van:)
2011. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1. író: Egy nyíregyházi barátnőmre hasonlít az írásod, stb. De persze ez nem azt jelenti, hogy Te vagy az :-)

Az utolsó írónak is köszönöm! :-)

2011. márc. 1. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

tényleg??A barátnődre?Írás alapján??

Fura...:D

2011. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!