Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kötelező a matrózblúz a...

Kötelező a matrózblúz a sulitokban?

Figyelt kérdés

Milyen aljjal veszitek fel? Nálunk nagyon ellenőrzik. Sulit is írhattok és azt is leírhatjátok hogy szeretitek-e felvenni ünnepségre.

puxx :P


2011. márc. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
nálunk Debrecenben sajna kötelező lányoknak is és fiúknak is.. én nem szeretem annyira mert műszálas az egész, aljnak sötét színű szoknyát kérnek vagy nadrágot.farmer kizárva!:3 (ez egynelő az igazgatóival)
2011. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk Sárváron kötelező volt, de csak ünnepélyekre. Szívemből utáltam...elméletileg fekete szoknyát kellett hozzá felvenni, én gatyával hordtam, ha egyáltalán felvettem...nem szóltak érte, csak az volt fontos, hogy a blúz rajtad legyen.
2011. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem szereti, mert műszálas... hát minek vettél műszálasat?


A mi iskolánkban kötelező volt, a lányok egy része nem szerette, a másik részének nem volt baja vele. Szerintem szépek voltak benne :)

Szokásos sötét alj kellett hozzá (nadrág vagy szoknya, fekete vagy sötétkék, mindegy).

2011. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
kötelező volt, de engem ez sosem érdekelt. nem szeretem és nem is vettem fel ilyet sose. nekem azt ne mondják meg hogy öltözzek. általában egyszerű fehér inget vettem fel és fekete miniszoknyát. nem örültek, de idővel hozzászoktak.
2011. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk érdekes ez a dolog.

Elvileg kötelező iskolai ünnepélyekre (évnyitó, október 23., március 15.).

Évnyitón minden lány matrózblúzban szokott lenni, és van egy kék nyakkendőnk, amin az iskola címere van, azt kell beletenni a kék szalag helyett. Hozzá fekete szoknya vagy nadrág.

Ez érthető még, de érdekes módon az október 23.-ai és a március 15.-ei műsorra némelyik osztályban kötelező a matróznlúz, némelyik osztályban elég a fehér felső, elegáns öltözék. Nálunk eleve az udvaron van a műsor, szóval tényleg lényegtelen, hogy fehér elegáns felső van-e rajtam, vagy matrózblúz, mert úgy is pulcsi, kabát van rajta .. A mi osztályunknak kötelező ekkor is a matrózblúz, és ha nem az van rajtunk, akkor osztályfőnöki megrovót kapunk :|

2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki szereti hordani és valaki nem. :I

Sztem szép és szeretek ünneplőbe öltözni, szerencsére nekünk nem műszálas ruhánk van.


Az iskolában a karácsonyi ünnepségre mindenkinek fel kellett vennie a matrózblúzt, még a fiúknak is és sajnos nem fogadják el a sötét nadrágot, hanem mindenkinek szoknyában kellett lennie fehér vagy bézs harisnyával fekete cipővel, sokszor még az iskolai nyakkendő is kötelező

2011. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Már rég iskolát váltottam volna, ha köteleznének erre... ünneplőt sem vagyok hajlandó felvenni(se szoknyát se blúzt, alapjáraton se), nemhogy még matróznak is öltözzek :'D

18L

2011. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

19:42, 14:49


Igazi lázadó egyéniségek, nem hagyják hogy a gonosz központi kormányzat behatárolja a szabadon szárnyaló szellemüket... azért 18 évesen lehetne több eszed is, lányom. Tényleg, belehalnál, ha megtisztelnéd az ünnepség témáját. Persze, a fiatalok nem tisztelnek semmit és senkit, de elvárják, hogy őket tiszteletben tartsák. Ostoba libák vagytok mindketten.

2011. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!