Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csőnadrág vagy bő farmer?

Luther Buffols kérdése:

Csőnadrág vagy bő farmer?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Bő farmerben sosem éreztem magam jól. Nekem a csőnadrág jött be mindig. Én abban érzem magam maximálisan jól.És nem a divat miatt hordom. egyébként van még trapéz farmerem is, csak annak az alja egy picit áll szét szóval olyan türhető nekem.(ami nem súrolja a földet )
2011. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bő, én a csőnadrágot nem szeretem. Persze nem bő alatt nem a "sátor"nadrágot kell érteni, hanem például ilyet:

[link]

[link]

2011. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
csőnadrág
2011. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én a csőnadrágra szavazok.2 nappal ezelőtt vettem egy ilyet,leárazás van:

[link]


16F

2011. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A csőnadrág és az egyenes szárú is jöhet (nem feszül, de nem is bő). Bőt ne, az olyan rapperes...
2011. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Trapéz.
2011. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Én a csőnadrágot szeretem meg az egyenes szárút.

Viszont azt meg kell jegyezni, hogy a mai fiatalok többsége csak a divat miatt veszi fel (én már előtte is olyat hordtam), és nem is nézik azt, hogy kinek áll jól. A csőnadrág csak azokon szép, akik arányosan vékonyak. Nem azt mondom, hogy csontkollekciónak kell lenni (én se vagyok az :D) de akkor se áll jól egy kövérkésebb emberen egy csőnadrág!

Nahh ezt most jó volt végre kiadni magamból, sokszor felhúzza az agyam az, ha mondjuk sétálok az utcán és szembejön velem egy olyan lány, aki dagi, csak úgy hurkásodik, és még fel is vesz egy csőnadrágot :@

Borzalom!!!

2011. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

csönadrág:)

15L

2011. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

A vékony csajok hordjanak csőgatyát, az áll jól nekik, én 18F-ként viszont az egyeneszűrút preferálom:)


Aki meg fiúként csőgatyát vesz fel az no comment.

2011. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a a normál, bőbb.
2011. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!