Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen előfordul, hogy egy...

Télen előfordul, hogy egy harisnyát/zoknit több napig is hordtok?

Figyelt kérdés

Ne nevessen senki, már ez a 2. tél, hogy megfigyeltem a munkahelyemen, hogy ugyanazt a vastag harisnyát simán felveszik két egymást követő nap kolléganők.

Egy ismerősöm férje német, elég hideg van náluk egész évben, és azt meséli, ott simán 2-3 naponta váltanak csak zoknit. A koleszban is volt még kb. 15 évvel ezelőtt olyan lány, aki vasárnaptól péntekig 3 pár zoknit használt, és csak otthon mosott.


2011. márc. 10. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát, nem. Pláne, h van, h két zoknit húzok fel, mert kint fázik a lábam, fűtött helyen viszont előfordul, h kicsit beleizzad. Igazából ez más évszakban sem fordul elő.

Amúgy nem lehet, h a kolléganőidnek van több ugyanolyan harisnyájuk? Mert ha pl. találok 100% pamut harisnyát jó áron, abból én mindjárt többet is szoktam "bespájzolni".

2011. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy vagyok az ilyen dolgokkal (kivéve a bugyikkal) hogy ha nem koszos, nem büdös, akkor miért ne lehetne?
2011. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem lehet, h a kolléganőidnek van több ugyanolyan harisnyájuk?"


Persze, ez nekem is eszembe jutott, de pont mindig 2 naponta húznak más színűt?

2011. márc. 10. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
és ha hazamegy, kimossa, és másnapra megszárad, felveszi? egy harisnya hamar meg tud ám száradni.
2011. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanazt nem.

De volt már, hogy szépen kismostam, megszárítottam és úgy vettem fel, ebben semmi rossz nincs, nem igénytelen.

Amúgy arra nem gondoltál, hogy több pár is lehet nekik egyféle harisnyából ? Mert ha csak magamat nézem, van olyan bugyim, amiből van 5-6 darab ( szín, fazon egyezezik), lehet, hogy ők a harisnyával vannak így.

2011. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam... de például van pár alvós zonkim, ilyen jó vastag szőrösek.. azokat fel szoktam venni 2x is éjszakára mosás nélkül... úgyis zuhi után tiszta lábamra veszem fel...:)
2011. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha télen 3-4 pár vastag zokni van rajtam, akkor nem mosom ki mindet csak a legbelsőt. Ennyi réteget én nem szoktam átizzadni.
2011. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig több napig hordom a harisnyákat, mivel abba nem szoktam beleizzadni. A zokni az más, azt naponta cserélem. De egy harisnya kitart 3-4 napig is.

Van akinek ez nem tetszik, de nekem meg az nem tetszik hogy van aki azt lesi hogy mások hány naponta cserélik a ruháikat. Nem értem..

2011. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Harisnyát hordok többször is, de zoknit naponta cserélek.
2011. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"és ha hazamegy, kimossa, és másnapra megszárad, felveszi? egy harisnya hamar meg tud ám száradni."


Persze, lehet. De a kérdés nem ez volt! :)

2011. márc. 16. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!