Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az ár-érték arány a...

Milyen az ár-érték arány a Zaraban, Bershkaban, Mangoban, Stradivariusban?

Figyelt kérdés
:)
2011. márc. 11. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zarában, Mango-ban jó, a másik kettőben nem vásárolok, szóval nem tudom.
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a Berhska cuccok is jók, és szerintem nem túl drágák.
2011. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Zara, mango nem nagy szám, de ha vigyázol a cuccokra, nem mosod állandóan, viszonylag tartósak. A Bershka viszont egy nagybetűs GAGYI, ennél még a kínais tréningnadrágjaim is tartósabbak, ráadásul pofátlanul kis méreteket gyártanak, főleg nadrágokból! 180 cm vagyok, ehhez 65 kiló, csak a 42-es nadrág jött rám, de az is most szakadt ki, mert annyira feszült! Pedig elhiheted, minden vagyok, csak kövér nem:) Szóval a Bershkát nagyon nem ajánlom, tényleg szar. A Zarában, Mangóban amúgy ki kell fogni, ha szerencséd van, nem foszlik le rólad fél év alatt. Ami az ár-minőség arányt illeti, egyik helyen sincs összhangban, irreálisan drágán kapsz viszonylag silány minőséget.
2011. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előzővel nem értek egyet. Nekem a Bershka és a Stradivarius a kedvenc márkám.. (Amúgy 175 cm vagyok és 58 kiló és a 38as nadrág jó rám imádom a stílusukat a ruháiknak és a minőséggel is elégedett vagyok.
2011. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ízlések és pofonok, utolsó. A B. ráadásul tök semmilyen, jellegtelen, a ruhák olyan fakók mintha 100x kimosták volna őket. Olyan érzésem van benne sokszor, mint egy lepukkant turiban.
2011. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Olyan érzésem van benne sokszor, mint egy lepukkant turiban."


Miért mész sokszor? Hogy újra és újra olyan érzésed lehessen mintha egy lepukkant turiban lennél, vagy azért, hogy elmondhasd, hogy vékony vagy, mégis csak a 42es nadrág jön Rád, mert a Bershka minden csak nem jó minőség? Vagy volt már olyan ruha is amit mégis megvettél, mert tetszett, és hordod? Mert ezt elfelejtetted említeni, ha pedig nincs, és nem is volt ilyen, akkor nem értem, miért mész be újra.


Én 169 centiméter vagyok, ehhez 52 kiló, és 32es, 34es és 36os nadrágot hordok. A Bershkában ehhez képest mostanában mindegyik nadrág nagy rám, 32est pedig sosem találok. A pulcsikat, és a pólókat nagyon szeretem, a teljesen egyszerűket is, nekem a tavaly nyári ruháim is ugyan olyanok most is, mintha újak lennének. Mindig találok valamit, amibe beleszeretek. De igen, ízlések és pofonok.

2011. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én meg kimondottan szeretem a Bershka cuccokat. jó minőségűek,jól is néznek ki. én mindig találok ott valamit. van jópár Bershka cuccom, egyik sem ment még tönkre(a több év alatt) pedig gyakran hordom mindegyiket..
2011. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Bershka és a Stradivarius a kedvenc üzleteim között vannak, és az árak is kedvezőek. A Mangoban és a Zarában vannak jó cuccok, de számomra sokszor irreálisan drágák (főleg a Mango), pedig van pénzünk, dee nem fogok 1 boleróért vagy egy mellényért 10ezer ftot adni...
2011. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Amikor még nem nagyon ismertem a Bershka-t akkor azt hittem egy elit, és drága bolt

de legnagyobb megdöbbenésemre..NEM


leértékelve voltak a cuccok.. és 2000-ért olyan cuccot lehetett kapni.. 4000-ért gatya..


amúgy kedves kérdező, -személy szerint- azt ajánlom , hogy mindenképpen menj be !!iszonyat jó dolgok vannak , és ha leértékelve vannak akkor szuper !!

szóval csak áradozom..: DD


Mango, jó dolgok vannak és persze jó drágák , szerintem fölösleges mert vannak drága cuccok..és ugya azt megkapom a bershka-ban


Zara, na hát az ahol egyszer bent voltam , és úgy jöttem ki , hogy ide se megyek többet

ha ott néz vki pár cuccot..100ezer forintot otthagy..


ezeket ismerem, remélem segítettem..: D

2012. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem a Zara túl van értékelve... egyszer vettem ott 27 ezerért egy ruhát, egy bálra, és annyi volt neki... el is szakadt a csipkéje a semmitől.

a Bershka szerintem nem rossz, de már a H&M jobb, minőségben árban is

a Mango jó szerintem teljesen :) meg a Stradi is.

2014. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!