Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pánt nélküli magassarkú...

A pánt nélküli magassarkú cipők hogy tartják meg a lábat?

Figyelt kérdés
Mert én ezt úgy tudom elképzelni, hogy az embernek minden lépésnél arra kell koncentrálnia, hogy ne 'essen' ki a cipőjéből...Vagy ezek kellően szűkek ahhoz, hogy fogják a lábat? Nagyon tetszenek az ilyen cipők, sokkal jobban néznek ki a pántos változatnál, de még nem mertem bevállalni.
2011. márc. 13. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem csak elméletem van mivel rajtam egyszer volt igazi magssarkú akkor is csak próbáltam. utálom xD

Na szal a sarkán olyan magas a hátsó része h az fogja vissza a lábat meg elöl is beszorítja.

meg én úgy éreztem h az a belső anyaga is sokkal jobban hozzápasszol a lábhoz..

2011. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátul a saroknál megfogja, meg elől is szűkebb :)
2011. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor ha lesz pénzem, beruházok egyre:D
2011. márc. 13. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén mondva, nekem is van ilyenem itthon 1x volt rajtam meg azóta sem, nem szeretem, mert sürűn mellé léptem... nem valami kényelmesek.. :D
2011. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!