Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen cipőt hordtok?...

Lányok! Milyen cipőt hordtok? Még csizmában jártok, vagy már lecseréltétek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én holnaptól 'váltok'. Csizma helyett jön a Converse/magassarkú időszak:)

17L

2011. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A héten még csizmát hordtam, de jövő héten már előkerül a tornacipő. :)
2011. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én már lecseréltem. Majdnem 20 fok volt ma, szerintem eléggé beleizzadtam volna a csizmába :D:D
2011. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is lecseréltem a csizmám, és most deszkás cipőt vagy tornacipőt hordok.Nagyon örülök, hogy ilyen jó idő van.:)
2011. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Jöhetnek még!:)
2011. márc. 13. 18:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem annyira szeretem a csizmákat, csak durva havazásban vagyok hajlandó hordani a csizmámat, pedig tetszik, csak nem kényelmes. Nekem deszkáscipőm van, az vastagabb, mint egy sima sportcipő, hűvös időben tök jó :)

Mostanában már váltogatom a Converse-zel.

2011. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már én is lecserélem a csizmát...
2011. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bokacsizmát vagy tornacipőt.
2011. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már lecseréltem.. Utáltam már a csizmát meg amúgy is volt egy vastag tornacsukám amibe nem fázott a lábam,de most már végleg converset hordok :D:D
2011. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már lecserélni a csizmát? Én elég nagy csizmamániás vagyok, van 12 pár úgyhogy nekem ez még eszembe sem jutott. A leárazáskor szerzett négy párból kettő még nem is volt rajtam eddig -egy gyönyörű fekete combcsizma és egy térdig érő szürke- és még mindkettőben szeretnék járni egy pár hetig. Épp úgy tervezem, hogy holnaptól hordom március végéig a combcsizmát, április elején meg átváltok a szürkére. Sajnos csak hétvégente tudok csizmázni melóhelyre nem mehetek comb, vagy szürke csiziben. Persze nem mindenki ilyen csizmafanatikus.
2011. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!