Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban járó lányok!...

Magassarkúban járó lányok! Hogy nem csúsztok el a magas sarkú cipőben (csizmában)?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok a magas sarkú csizmámban lemenni az utcára, még a legkisebb hóban is, úgy csúszkálok... Ti hogy csináljátok, hogy nem estek el folyton? Nektek nem csúszik csak nekem?:)
2010. dec. 14. 17:55
1 2
 1/18 szamóca. ***** válasza:
100%

hát múlthéten hatalmasat estem - lapostalpúban... ugyhogy nekem mindegy:D

egyébként de, csúszik, de szeritnem nem sokal jobban mint egy lapostalpú. ragassz a talpára sebtapaszt, az valamennyit visszafog rajta :)

2010. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

jó csizmát kell venni. (:

az én csizmám, bár kínais, nem csúszkál a hóban, majdnem lapos talpa van, épphogy ilyen 2 centis sarok, azt annyi.

de van egy 8 és fél centisem, abban is könnyű menni a hóban, de ezt nem veszem fel télen, csak ha teljesen száraz az idő.

viszont én azt nem értettem, hogy középiskolában volt olyan cipőm amit németországban vettem, a jégen se csúszott, de a suliban meg úgy kellett mennem mint egy pingvin, különben seggre esek x)

2010. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ejha, milyen a lapos talpú csizmád talpa, hogy így csúszik?:D

Amúgy köszi a sebtapaszos tippet, holnap megpróbálom, de elárulnád, hogy attól miért tapad jobban?:) Nem kötekedésiből, csak hirtelen olyan fura ötletnek tűnik, sose jutna eszembe, hogy a cipőm talpára ragasszam:)

2010. dec. 14. 18:09
 4/18 szamóca. ***** válasza:
100%

asszem nem a csizmám a hibás :$ én vagyok kétballábas:D

olyan sebtapasz kell ami ilyen gurigás tudod, nem az előregáyrtott:) nem jut eszembe hogy hívják..

azt nem tudom miért tapad jobban, talán mert ilyen textil szerű, mégsem a csúszós müanyag... gondolom nagyobb a surlódása. csodát ne várj tőle, de azért valamennyit szerintem használ

2010. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

8,5 centis cipőben tudsz menni a hóban??? Hogy csinálod?:D Vagy csak így természetesen jön? Milyen a talpa annak csizmádnak?:)

Nekem egyébként most olyan a lapos talpú csizmám, hogy a jeges macskakövön is fel tudok jönni benne, de a suliban, ha nekifutok, több métert tudok benne csúszni:)

Ja, és köszi a válaszokat:)

2010. dec. 14. 18:13
 6/18 A kérdező kommentje:
És te mennyit szoktál ráragasztani belőle a cipődre? Elég egy csík, vagy lefeded kb. az egész talpat?
2010. dec. 14. 18:16
 7/18 szamóca. ***** válasza:
100%
hát egy olyan 5-6 centis darabot a kközepére... ahogy jön:) fontos hogy előtte tisztisd meg a talpát, portalnitsd és legyen szárad mert különben nem ragad rá... én 12 centis sarokkal járok így, és nem estem benne többet mint a lapostalpúmban :DD
2010. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hát nem abban a szűz hóban, abban lehet jobban tudnék, csak ugye bokacsizma , és eléggé rossz lenne.

hát hozzávagyok szokva a magassarkúhoz, és már egészen kiskoromban picit emelt talpú cipőket vettem, mert abban kényelmesebb nekem, meg sokkal fixebben állok benne.

ez csak így jön. mint az is hogy pl. németül magabiztosabban beszélek mint magyarul.

2010. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
lukoplast-nak hívják a tapaszt;)
2010. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szamóca. ***** válasza:
ó köszönöm :))
2010. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!