Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ti úgy általában...

Srácok, ti úgy általában mennyit költötök a magatokra?

Figyelt kérdés
Mennyiért vesztek ruhákat, pl egy farmerre max. mennyit áldoztok? És fodrászra stb...?
2011. márc. 13. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot 10-12 ezerért veszek, kb 3-4 havonta egyet. Fodrászhoz 5-6 havonta járok, 2500 forintért. Ezen kívűl cipőt veszek még viszonylag ritkábban, kb 15-20 ezerért. Pólókat, amikor látok valami jót, 2-3 ezerért. És imádom a pulóvereket, 5-6 ezerért.
2011. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a pulcsikat, hol veszed őket?
2011. márc. 13. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
1-2 havonta megyek vásárolni, mindenből újat, pólóból többet, zoknikat, alsót, farmernadrágot, cipőt, stb.. Fodrászhoz 3-4 hetente megyek mivel kicsit hosszúkás a hajam (13cm kb) de azt nővérem intézi mert ő a fodrász a családban :D (tényleg az)
2011. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pulcsikat főleg H&M-ben, C&A-ban, nagyritkán NewYorkerben veszek, valamint ehhez hasonló helyeken.
2011. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:58

Köszi!:)

2011. márc. 13. 22:12
 6/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a a hajvágást te ingyen kapod gondolom.:)

És ruhákra mennyit költesz?

2011. márc. 13. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak Levi's farmerjaim vannak (5 db, van fekete cső, világos lazább fazonú stb), szóval azok nem olcsók, ezért ritkán veszek. Régen amikor rövid hajam volt 2 hetente jártam fodrászhoz, felnyíratni, igazíttatni stb, de most növesztem szóval másfél-2 havonta kicsit igazítattok rajta és kész. Pólóim mind egyszínű v-nyakú vagy gombos nyakúak, Zara, Tommy Hilfiger stb (1500tól-8000ig), egy-két mintás-grafikás pólóm van, de azok amerikai designer cuccok, szóval elég drágák, 15-17ezer kb. Van kb minden színben és fazonban kockás ingem, Levi's és Zara (7ezertől 16ig) általába minden hónapba veszek valami inget. Már nem járok szoláriumba, de ott is elköltöttem pár ezret havonta. Parfüm jó sokáig elég, de azt is 18ezer környékén veszem.

Jaa és a cipők, 2 éve érdekel az öltözködés, azóta vettem kb 8at amit hordok is (van még pár Nike amit csak sporthoz meg itthonra használok már), cipők ára 18ezertől 38ezerig.


18/f

2011. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát skacok, nektek aztán a bőrötök alatt is pénz van.

Nekem ennyim sosem lesz 1 ruhadrabra ennyim.

2011. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én körülbelül maximum 2-3 hetente megyek venni valamit, de egyébként 1-2 havonta. Akkor is csak azt veszem meg amiigazán tetszik, volt olyan hogy egy nadrága 12-t áldoztam mert eszméletlenül jól nézett ki ( de sajnos New yorkerbe vettem -> 3 hétre rá úgy kilyukadt, hogy hiába foltozhattam ). Ha jó minőségű ruhákat akarsz venni, és olyan "megéri" áron, akkor szerintem ne a new yorkerba vásárolj, kivéve ha inget akarsz, mert ott elég jok :) am. Nekem a fodrászom kb 500 at szokott kérni, 1-2 havonta járok csak el. Polobol is csak azt veszem ami tetszik, 5 ezernéll többet nemköltök 1db polora sem. cipőket 3-4 havonta veszek, 10-15 környékén.
2011. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valami selejtes darabot foghattál ki, mert nekem eddig semmi bajom nem volt a newyorkeres nadrágokkal.
2011. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!