Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül, kabátot vagy...

Mennyibe kerül, kabátot vagy mellényt csináltatni? Eddig ráértem, de most már nincs több időm.

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt föltettem itt egy kérdést, de senki nem válaszolt rá, vártam sokat, de még mindig semmi. Most nem olyan régen valaki föltett egy egy hasonló kérdést, a kedvenceimhez raktam, de megint semmi.


A gyerekeimnek (Fiú, lány) közös versenyeik vannak Áprilistól. Szeretnék nekik ugyan olyan mellényt, vagy széldzsekit csináltatni, amit tavasszal, és nyáron hűvösebb időben fölvehetnek a versenyek előtt, természetesen egyformát, azért akarom csináltatni, mert nem hiszem, hogy találnék pontosan ugyan olyan mellényt, kabátot, fiúban és lányban.


2011. márc. 14. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem anyaggal, munkaköltséggel együtt 8-10 e körül. Attól függ milyenek az igényeid. Érdemes ellátogatni varrodákba és árajánlatot kérni.
2011. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!