Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Életem első tűsarkúja: borzalm...

Életem első tűsarkúja: borzalmasan csúszik a sarka, így kész életveszély benne menni. Úgy általánosságban ilyenek a tűsarkúak, vagy az enyém ilyen?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, elsőnek egy jó olcsó platformost szereztem be.

De mit tehetnék a sarkával? Van valami házi-megoldás rá?


2011. márc. 14. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Első kérdés: ha csúszik sarka egyáltalán minek vetted meg?! Nekem az első dolgom az, ha cipőt veszek, hogy megtaláljam a megfelelő méretet, utána kipróbálom, hogy tudok-e benne járni, aztán pedig megnézem, hogy csúszik-e a sarka, mert nem akarok minden második lépésemmel elesni...

Amúgy tudsz benne normálisan menni (nem botladozva, könnyeden)?

A sarkával nem sok mindent tudsz szerintem kezdeni, esetlen elviheted megsarkaltatni, hátha akkor egy normálisabb, kevésbé csúszós sarkat tesznek rá. Vagy azt hallottam, hogy a néptáncosok zsírkrétával kenik be a cipőjük sarkát, hogy ne csússzon.

2011. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert itthon, a parkettán vettem észre, hogy úgy csúszik, mint állat. A boltban más volt a talaj, ott nem csúszott.
2011. márc. 14. 22:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, szőnyegen pl tökéletesen tudok benne menni.
2011. márc. 14. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az utcán nem fog csúszni a betonon, aszfalton. Vidd le benne a szemetet :). Addig nem esel el, remélhetőleg.
2011. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el benne sétálni, a beton majd lekoptatja egy kicsit.
2011. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek ilyenek, direkt csinálják a magasabb cipők sarkát csúszósra, mert különben könnyen letörne az egész sarok, nekem legalábbis egy cipész mondta ezt, amikor hasonló gonddal fordultam hozzá. Örülj, hogy legalább a talpa nem csúszik (vagy az is csúszik?):)
2011. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A talpa nem csúszik. :D Szép is lenne, ilyen alapon vehettem volna görkorit is. :)
2011. márc. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!