Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dundi vagyok, de szeretném...

Dundi vagyok, de szeretném követni a divatot. Hogyan tudnék divatos, szép és olcsó ruhát találni?

Figyelt kérdés

Szeretem a szoknyákat és a ruhákat is nagyon, a kiegészítőket még inkább, a félcipőt is.

Csak pénzem nincsen..viszont szeretnék kivirulni a tavaszra. Mit tehetnék?:)


2011. márc. 15. 18:44
 1/10 anonim válasza:
Hány kiló vagy és hány centi?
2011. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírnám én, de akkor csak gúnyt űznének belőle:/
2011. márc. 15. 18:50
 3/10 anonim válasza:
Küldtem privátba e-mailt:)
2011. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 48-as méret vagyok, nem tudom, hogy te tényleg dundi vagy-e vagy csak azt képzeled magadról. Amennyiben igen szívesen segítek :) Én nagyon sok cuccomat a Tesco-ból szerzem be, mindig van akció, általában 30%-os, de vannak más leárazások is, pl. 8000-es farmert kifoghatsz 1200 Ft-ért is.

Vagy menj turkálóba. Én imádom, nagyon egyedi ruhákat lehet kapni, olcsón. Mindig van nagyméretű divatos ruha is, mert Angliában ez teljesen normális dolog, hogy a molett nők is szeretnének divatosan öltözködni.

Takkóban és C&A-ban is van nagyméretű rész, bár ezek nem a legolcsóbbak, de itt is lehet jó dolgokat, jó áron.

Ajánlom neked a [link] -t, ezen belül is az öltözködünk kategóriát. Innen sok ötletet tudsz meríteni :)

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm:)

Igen, tényleg duci vagyok, sőt :)

2011. márc. 15. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

[link]

[link]

[link]

[link]


Válogass :) Ha mást nem akkor ötletelj belőlük :)

2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:)
2011. márc. 18. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazán szívesen :)
2011. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a What not to wear műsort (Travel and livingen ment régen) vagy valami ilyesmi a cime. Ott a bepályázott hölgynek kidobták az összes cuccát és kapot 5000dollárt hogy atanácsok alapján újakat vegyen. Minden részben Mindig elhangzik a legelőnyősebb ruha/szín/cipő/frizura/smink tanács, ugyhoyg ha nincs is pénzed érdemes nézni. (Hihetetlen hogy pl egy másik frizura és szolid smink mennyire megváltoztatja az arc karakterét)
2011. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utánanézek, köszönöm:)
2011. ápr. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!