Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik öv a jobb? (barna/ fekete)

Melyik öv a jobb? (barna/ fekete)

Figyelt kérdés

A fekete igazából mindenhez megy, de már van 2 ilyen fekete gumis övem , és most lehet,hogy jobban jönne egy barna.. mondjuk ahoz még nem nagyon tudok mit felvenni... de találnék szerintem...

[link]

[link]


2011. márc. 16. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen barna szerintem, egy ugyanilyen táskával vagy bördzsekivel de önmagába is mert ez a szin nagyon divatos mostanában.
2011. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fekete bőrkabim van..

táskám egy fekete, sötétkék, és egy fekete-fehér mintás.

most rendeltem egy fekete tornacipőt netről, .. de felsők sok színűek vannak.. és kiegészítőim is nagyon sok van :).

2011. márc. 16. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barna jobban tetszik, de csak megfelelő színkombóban. Ha nem igazán tudnál hozzá öltözni, inkább fekete. ;)
2011. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha fekete bőr kabid van , akkor a fekete övet válaszd. de amugy nekem is jobban tetszik a barna.
2011. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de most fogok venni szerintem vmi barnásat :) .. szóval inkább a barna lesz :D
2011. márc. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!