Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FILA cipő,6990ft megéri?

FILA cipő,6990ft megéri?

Figyelt kérdés

Jó márkának számít, megér hetet? Most itt nem arra gondolok, hogy menő-e vagy sem,hanem, hogy megbízható, időtálló márka-e? fila cipőm még nem volt. Hasonlításképp tavaly lacoste cipőm volt, és egy évet kibírt, úgy, hogy télen-nyáron, esőben-hóban rajtam volt.Azt 12-ért vettem, az is ilyen tavaszi cipő volt.

Szóval, azt akarom ebből kihozni, hogy 12 körül már tudok venni megbízható cipőt, vajon ez 7-ért is megbízható?(amúgy 14-ről van leárazva)

Nem ez a cipő az, de hasonlóan néz ki.


[link]


2011. márc. 17. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

ez Nike


Fila régen jó márka volt, hogy most milyen cipőket gyártanak nem tudom, de én vennék

2011. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a képen nike van, csak nem találtam képet a lacoste-omról, és a filáról sem, ezért linkeltem ezt.Viszont nagyon hasonlít rá.
2011. márc. 17. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A Fila mai napig megbízható márka,szerintem vedd meg nyugodtan!Ennyiért szinte ajándék!
2011. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!