Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A metroszexuális fiúkat és...

A metroszexuális fiúkat és lányokat miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy a földalattin szeretkeznek höhö....

:))


Bocs, vicc volt. A metroszexuális emberek voltaképpen egy fogyasztói csoport. Én inkább férfiakra hallottam, de lehet uni is. Jól kereső, igényes, magukra adó általában szingli embereket illetnek ezzel. Ők nyitottak a testápolás kissé szokatlanabb formáira (pl férfi smink diszkréten) anélkül, hogy homoszexuálisak lennének. A név "metro" azaz nagyvárosból ered, ugyanis a metroszexuálisok alapvetően nagyvárosi lakosok. De felismerésükre, beazonosításukra egzakt mód alkalmas "jegyek" nincsenek. És elég tág fogalom is. Konzervatívabbaknak már az is metroszexuális, ha egy férfi parfümöt használ, míg nyitottabb körökben teljesen természetes.

2011. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyfajta androgűn elegancia. Nőknél pl boyfriend blézer, öltönynadrág, magassarkú vagy cipő.
2011. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
az állítólag dugja a vakondot..nem? xD
2011. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én asszem metroszexuális vagyok.. :D (így utólag)

Borotválom a kezem, lábam, hónaljam, fanszörzetet stb.. Parfümöket használok, és sokat foglalkozom a külsőmmel.

2011. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!