Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete haj, duci, ámbár...

Fekete haj, duci, ámbár homokóra alak ott van. Milyen színek és fazonok vékonyítanak?

Figyelt kérdés
Diétázom, de ma megyek át a páromhoz és valamivel szeretném meglepni :)
2011. márc. 19. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáj meg olyan ruhákat hordani ami nem nagyon tapadós,mert az kiemeli azokat a részeket ahol több a felesleg, de viszont maradj úgy is nőies. Nyáron érdemes az egybe ruha ami picit lengébb, és nem látszik annyira a fölösleg, esetleg tehetsz fel derékövet ami lenyomja a kilókat, elfedi, de közvetlen arra a részre, mert ha lejjebb vagy fölé teszed az övet, akkor kinyomhatja a hájat. Magassarkú karcsúsít, és ha farmert hordassz ne vegyél csönadrágot, mert az kiemel. Hanem inkább a trapézt. A vállat érdemes kitenni most h jön a nyár, és a dekoltázst, mert ha valaki kicsit ducibb, akkor a vállat és a dekoltázst érdemes kitenni,mert akkor arra hívod fel a figyelmet, nem pedig más részekre. Jól szokott állni a női ing is, ha az a hosszabb fajta, nem pedig ami tapadós.Ami a színeket illeti, legyél minnél színesebb,mert az jót tesz az egészségednek, a vidámság, jobb lesz a közérzeted,jobban érzed magad. Így az fog látszódni h milyen boldog vagy a testedben.A magassarkúnál lehetőleg ne a legkisebb sarkút válaszd mert az nem emel ki semmit, hanem érdemesebb minél magasabb sarkút venni. A hajba pedig lehetne tenni díszt, ami most a divat pl a virág, nagyon feltud dobni: ) amúgy ha tudnám a életkort jobban tudnék segíteni:;)
2011. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes válaszod! :)

19 éves vagyok, magassarkúban nem tudok járni (nagyon fáj benne a lábam).

A combommal, fenekemmel nem is lenne akkora baj, de sajnos nagyon nagy hasam van és az rontja össze a képet :((( Ha lefaragnám a hasam oldalról nagyon csinos lennék de szemből széles vagyok. Ezt már sokan mondtak, hogy az az egy szerencsém, hogy nagy és formás melleim vannak ami eltereli a figyelmet... Az utóbbi években combosodtam így meg Évi 5-10 kilót szedtem magamra. Jó lenne megszabadulni minél rövidebb idő alatt 20 kilótól mert ez így nem jó játék :((

2011. márc. 19. 13:12
 3/5 A kérdező kommentje:
ebbe a farmerba még bele kell fogynom de a hasam így is látszik mekkora...még egy picit be is húztam :S ha nem eszek hisztérikus vagyok, imádom a húsokat. ha nem eszek hetente legalább egyszer húst akkor is elviselhetetlen vagyok. csak zöldséget meg nem bírok enni...
2011. márc. 19. 13:56
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. márc. 19. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
hm.megnéztem a képet. hát tényleg amit mondtam. nem szabad tapadós cuccokat hordani, de vannak olyan lengébb felsők is,amik ugyanugy csinosaítanak,és nőies maradsz. ha nem bírod a magassarkut akkor a csizmába is, pl télen, ne a hosszú szárut válaszd hanem a bokacsizmát. a sportcipő az minig mindenkinek jól áll. nyáron meg akkor a sarú: )szívesen , máskor is segítek
2011. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!