Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fogadtassam el az...

Hogyan fogadtassam el az acélbetétes bakancsot a szüleimmel?

Figyelt kérdés

15 vagyok, most akarok bakancsot venni, saját spórolt pénzemből. A szüleim nagyon ellenzik, mert azt se fogadják el, hogy rocker vagyok. Szerintük a bakancs "szélsőséges neonáci jelkép", provokáló, meg meg fognak benne verni, meg ilyenek. És szerintük gusztustalan. Nem tudom, hogy hogyan fogadtassam el velük, hogy én bakancsot akarok hordani. Ti hogy adagoltátok be? Előre is kösz a válaszokat.

15 L


2011. márc. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Elárulok egy titkot: egy év múlva a kérdésed jó eséllyel elveszti a jelentőségét.
2011. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szülők féltik a gyerekeiket, hogy mit gondol róluk a társadalom(még ha a gyerek le se sz@rja).

Amúgy a punkok is hordanak acélbetkóst, igaz, nem varrott orrút, tőlük meg messze áll a "neonáciság":D.

2011. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, hord! Lázadj fel picit.
2011. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy rocker nem kérdezne ilyet, hanem megvenné azt a bakancsot és kész. Neked kell hordani, nem nekik. Nem értem mi bajuk... rengetegen hordanak bakancsot, én is már 12 éves korom óta. Megverni senki nem fog emiatt, de gondolom ezt te is tudod, a szüleid meg direkt ijesztgetnek ilyennel mert nekik nem tetszik a bakancs. Nem is fog soha. Vedd meg, hozzászoknak hamar.
2011. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!