Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha a kínaiban veszek...

Ciki ha a kínaiban veszek kabátot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha flitteres, csillogós, strasszos vagy olyan a varrása,hogy a cérna is kilóg belőle akkor ciki, ellenkező esetben nem az. Három éve vettem kínaiban fekete ballonkabátot és semmi baja, mindenhez passzol és sokan dicsérték, bár előtte vettem egy műbőr kabátot is az szétment pár használat után, de nézd meg jól a varrását, a cipzárát vagy gombjait és úgy dönts!
2011. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Sok butikos is ott vásárol be új árukészletet. :P

2011. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak az, ha ordít róla, hogy szar minőség, és minden második emberen ugyanolyan van.
2011. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes nagy márka is kínai gyártményokat árul. Ha jól néz ki és nem egy hétig "él", akkor egész bátran vedd meg. Ugyanakkor szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy igencsak idejét múlt közhely az, hogy a kínai boltban lehet a legolcsóbban vásárolni. Ez ugyanúgy megdőlt, mint a "Tesco-hipotézis". A Colosseum, a Jeans Club, de még a Vögele és a C&A is sokszor versenyképes a kínai boltokkal szemben. Különösen, ha még akció is van. (példa: tavaly augusztusban az új őszi/téli kollekció bevezetése előtt kiszórták az 1-2 éves darabokat a Vögele-ben. 20e-res kabátot vettem 2e-ért!!!! Egyszerű vízlepergető, afféle sportosan elegáns fekete férfikabát, tehát kortalan a kinézete)
2011. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
AZ !!!
2011. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!