Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véłeménye a premier...

Kinek mi a véłeménye a premier outletről a gl outletről és a sárkány centerről?

Figyelt kérdés
nem vagyok milliomos jó ruhákat szeretnék baráti áron (2-3 ezer) és nem voltam még egyik üzletben sem
2009. febr. 23. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

szerintem eléggé feleslegesek úgymond. hírdetik maguk,holott a holmijuk egyszerűen átlagos. öltözködésben elég elhivatott vagyok és én semmi pénzért nem mennék oda. A minőséghez képest drága.


s.

2009. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

oO

Sárkány center tele van tömve kínai cuccal.

Premier outletbe megéri elmenni, van, hogy 30%-kal kevesebbért kapsz márkás cuccot, mint alapba. Gl-ben még nem voltam.. :P

2009. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Premier Outletről van tapasztalatom: szerintem nincs túl sok jó cucc, de van néhány bolt, néhány darab, ami baromi jó vétel. Szerencse kérdése, megéri elnézni.
2009. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sárkány centerről még csak soha nem is hallottam

gl outlet nem nagy szám, alig van üzlet meg vásárló

premier outlet már jobb, oda szoktam járni kb 2 hónapban egyszer és lehet kifogni nagyon jó vételeket, kis szerencsével, bár általában nincs sok nagyon jó cucc, de szerintem érdemes néha rászánni pár órát, hátha... :)

2009. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sárkány centerrel összehasonlítani....!?
2009. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sárkány center több mint piac....
2009. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!