Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van, hogy az összes...

Miért van, hogy az összes cipőmnek szinte azonnal elhasználódik a belső sarokrésze?

Figyelt kérdés
Lekopik róla a bőr. Mostanában lúdtalpbetéttel hordom, de azelőtt is elhasználódott. Nem silány minőségű cipőkről van szó
2011. márc. 22. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
belső részén?
2011. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdemes ortopéd orvossal megvizsgáltatni magad, mert így látatlanban csak találgatni lehet, mekkora a harántboltozat süllyedése.

Addig is végezz gerinctornát amikor csak tudsz.


Noha gyerekoldal, még találsz itt pár hasznos információt:


[link]


Amúgy amíg a gerinced nem fáj, addig nincs nagy baj.

2011. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én hosszú évek alatt jöttem rá, hogy jóval nagyobb cipőket hordok, mint kéne nekem... Hosszra ugyanis 34,5-ek a lábaim, de szélességre meg rüsztmagasságra kb. 36-37-esek. Ezért sok baj volt, nagyon gyorsan tönkretettem a cipőket. Ja, és persze lúdtalpam is van, nem csekély. :) Már nagyon figyelek a megfelelő méretre, bár így iszonyatosan nehéz cipőt találnom, főleg olyat, ami még tetszik is...

Na, szóval hátha nálad is csak a méret nem stimmel.

De amúgy tényleg legegyszerűbb, ha az ortopédusoddal alaposan átkonzultálod a dolgokat.

2011. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:
nagy a cipő vagy nem kötöd meg rendesen a fűzőt
2011. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ortopédust tudnék javasolni én is.

Amúgy én is így vagyok ezzel, csak nekem annyi a gond, hogy lúdtalpam is van, illetve a bal lábam erősebb, így a bal cipőimet mindig "széttaposom" sarok tájékán. Van, hogy ki is lyukad. Jobb lábamat viszont (ha nem figyelek oda a járásomra) akkor "húzom", azoknak pedig az orra lyukad ki. :(

2011. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is borzalmas lúdtalpam van. Mit tud javasolni egy ortopéd orvos? Tudtok valahol egy jó szakorvost? Az enyém nagyon flegma, nem igazán érdekli a problémáim megoldása
2011. márc. 23. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy szakorvos kifejezetten személyre szabott tornákat, gyakorlatokat tud javasolni, ill. felülvizsgálni, hogy tényleg az a talpbetét-e a legjobb számodra, amit használsz. És azt is meg tudja mondani, hogy nagy-e rád az a cipő...

Vannak jó orthopédusok, próbálj a környezetedben érdeklődni.

2011. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!