Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a fashionday...

Bozsikrisz kérdése:

Mi a véleményetek a fashiondays.hu oldalról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egy kalap sz*r. nekem ennyi a véleményem. 3x rendeltem tőlük idáig...

A legelső megrendelésemet visszamondták.

A másodiknál (2 cipőt rendeltem) csak egyet szállítottak.

A harmadikat is visszamondták ma reggel.


Szóval én senkinek nem ajánlom őket, mert nagyon megbízhatatlan.

2011. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nagyon drága, még igy is....

Egyszer rendeltem, 5 hét alatt jött meg.. :S

Többet nem is fogok!

Persze, vannak nagyon jó cuccok rajta, de lehetnének barátságosabbak, meg gyorsabbak, segítőkészebbek!

Ellenben a brands.hu az nagyon jó!!! Onnan már nagyon sokat rendeltem! És mindig minden rendben volt!

2011. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3x rendeltem tőlük, és minden rendben zajlott! Azt hiszem mindhárom alkalommal 3 héten belül küldték a csomagot, utánvéttel fizettem.

Azt küldték amit rendeltem minden alkalommal. Én teljesen meg voltam elégedve :)

2011. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szintem is jó, a szállítási feltételekben van, hogy 30 napon beül küldik, ha meghaladja az intervallumot én a szállítási ktget velük fizettetném ki, vagy kérnék plusz kedvezményt, ugyanis ez a részükről szerződés bontás...
2011. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
hello én karácsony előtt rendeltem tőlük úgy 1.5 héttel előtte és minden időben megjött
2012. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
November végén rendeltem tőlük néhány felsőt, azóta is várom...így 2 és fél hónapja.
2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Nem tudom, tudjátok-e, de a Fashiondays egy nemzetközi cég. Azért kell hónapokat várni az árura, mert ide-oda szállítgatják, ugyanis mind a 6 országnak közös készlete van. Valamikor a márka nem szállítja le a megígért ruhákat vagy kevesebbet szállít, emiatt szokott törlés lenni. szerintem ha ennyivel olcsóbban kapom meg a ruhákat, akkor annyi belefér ,hogy várok. A pénzt mindig korrekten visszautalják ,ha lemondom a rendelést vagy visszaküldöm...

Nekem ez a tapasztalatom:)

2012. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Nem ajánlom. Soha nem tartják be a 30 napos szállítást, és nem kapsz érte kompenzációt, ami elég kellemetlen, mert az Általános Szerződési Feltételekben erre kötelezettséget vállalnak, vagyis ha nem tartják be, szerződést szegnek. Nekem küldtek már teljesen más terméket is.

A legrosszabb az volt, hogy karácsonyra akartam rendelni ajándékot, november elején rendeltem meg (!), és nem jött meg. Nem mondtak semmit, csak, hogy ez van, külföldről jön, és sehogy nem kárpótoltak. Gondolhatjátok, december 22-én hogy éreztem magam...

2012. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki írtam, hogy 2 és fél hónapot vártam a pólóimra. 4 és fél hónap után csak megérkeztek XD

De most egy nadrágot pl. 2 és fél HÉT alatt megküldtek.

Nem lenne ezzel probléma, csak nem ártana, ha tájékoztatnák a megrendelőket... Mert olyan is volt már, hogy rendeltem 2 kabátot, és amikor másfél hónap után rákérdeztem, hogy mikorra várható, akkor írták, hogy "elnézést, de nem fogják tudni küldeni".

Sokkal jobban venné ki magát, ha ez nem akkor derülne ki, ha én rákérdezek, hanem ők megírják.

2012. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
52%
Azt nem tudja valaki, hogy hogyan tudom törölni magam innen? :D Köszi előre is!
2012. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!