Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olcsón ballonkabátot...

Hol lehet olcsón ballonkabátot venni?

Figyelt kérdés

[link]


ehhez hasonlót keresek, kb. 4000-7000 Ft-os áron.:)


várom az ötleteket,véleményeket mindenkitől !:)


2011. márc. 25. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Turkálókban érdemes szétnézni,ha szerencséd van,akkor akár újat is találhatsz.:)


Szerintem 7000 Ft alatt máshol nem kapsz ilyen kabátot.:S

De cáfoljatok meg!:D

2011. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ma láttam 5400 Ft-ért egy kínaiban, de sajnos már csak nagy méretek voltak belőle. Turkálóban is sokszor csak M-es mérettől felfelé vannak cuccok, legalábbis az eddigi tapasztalataim szerint. :S 9 ezer körül talán a HandM-ben van, még pár ezressel többért Stradivarius. Sajnos a ballonkabát drága mulatság, pedig én is szeretnék egyet. :S
2011. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !:)

sajnos igen drágák.a newyorkerben láttam 18.000ért..azért nem volt szívem megvenni.:S lehet,hogy hosszútávon megéri, de úgysem tudja az ember igazán kihasználni...

2011. márc. 25. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem a legutóbbi válaszoló vagyok. Esetleg megvetted az ehavi Glamourt? A 112. oldalon van egy ballonkabát. HundM-es, 9990 Ft-ért. Rövid ugyan, de talán oda érdemes lenne elnézni. Én amúgy tegnap rendeltem meg magamnak neten egy rövid ballonkabátot az avantgardfashion oldaláról. 18 ezerről volt leárazva egy Magenta márkájú 8900-ra. Ha látok még ott hasonlót, akkor írok! Szintén a Glamourban van valahányadik oldalon egy fekete Mayo Chix ballon. Igaz az fekete, de talán van más színben is. 12 ezer körül mozog az ára.
2011. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam:

[link]

Tudom, sajnos ez sem 6 ezer, de gondoltam talán érdekel.

2011. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!