Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak magassarkút...

Miért hordanak magassarkút gyerekek is már? (Tizenévesekre gondolok itt)

Figyelt kérdés

11-17 évesekre egyaránt vonatkozik.

Náluk ez a menő? Mert én rájuk nézek és csak gyerekeket látok akik nagylánynak akarnak látszani, és látni a fejükön a szenvedést amit a cipő okoz. De ennek ellenére abban járnak... Viccesek, nem nőiesek. Mégis minek ez? És a szülő ezt csak így megengedi? Tök mindegy neki mennyire egészségtelen dolog ez?


2011. márc. 26. 20:51
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
azt hiszik így nagyobbnak és menőbbnek iszik őket...
2011. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Én 14 éves korom óta hordok magassarkút, mert sokkal kényelmesebb. Egy 15 éves már nem gyerek (nem felnőtt, de nem is gyerek), legalább cipőt hadd hordjon már olyat, amilyet akar. Ne üsd bele az orrodat, foglalkozz a saját dolgoddal.

32/N

2011. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azon mosolygok,hogy a legtöbben járni sem tudnak benne,és olyan csetlő-botló módon járkálnak..

Egyébként nem is egészséges a magassarkú..A talpunk nem arra való,hogy lábujjhegyen mászkáljunk..

[link]

csak megjegyzem,hogy kalapácsujjat sok lánynál látok,és elég csúnya látvány..

2011. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16-17 éves miért ne hordhatna ? Már nem gyerek, nem az tmondom, hogy felnőtt, de a gyerektől messze van már.

Valószínűleg azért, mert tetszik nekik. Ez téged miért zavar ? Nem mindenki csetlik benne, nem mindenki vesz platformos, 12 centis magassarkúakat. Akkor hol a probléma ?

2011. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

32/N:

Egy tizenéves még gyerek, nem számít annak, de az. Ahogy egy 18 éves sem felnőtt még. Elég rájuk nézni, hogy viselkednek.

És ne hazudj, méghogy kényelmesebb, szerintem te is jól tudod hogy ez baromság. Hogy lenne már kényelmes? Akkor biztos minden orvos ezt ajánlja...

2011. márc. 26. 21:21
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
21:21: Ha nem számít annak, akkor miért is az?:D Egy tizenéves nem gyerek, ott a neve, tizenéves. Számomra kényelmesebb egy magassarkú, nem hazudok és a feltételezést is kikérem magamnak. Nem extrém, 15 centis sarkakra kell gondolni, de egy picike mindenféleképp kell, hogy rendesen tudjak járni a cipőben, és úgy 8-10 centiig megyek el. Egy tizenéves ezt már bőven tudja viselni, és nagyon sokan tudnak rendesen járni benne. Bár azon nekem is mosolyognom kell, mikor tizenkevés (mondjuk 11-12) éves lánykák viselnek 10 centis sarkú, magasszárú csizmát és össze-vissza csetlik-botlik mind, de egy diszkrét magassarkúval semmi baj.
2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező.

Az aki egészen fiatalon vagyis tizenéves korában elkezd magassarkút hordani,amikor még fejlődik,alakul a lába,nos annak egy idő után a magassarkú kényelmesebb viselet lesz mint egy normál cipő,vagy sport cipő.Ennek az oka nem más,mint a lábfej deformálása,az Achilles-ín megrövidülése.Bizony akinek az Achilles-ín-je rövid annak már fájdalmas a sport cipő/lapos cipő használat..

Az embernek teljes talpával kéne járnia,hiszen a lábformánk,a talpunk is így van kódolva...A divat miatt sokan képesek a lábukat egy életre tönkre tenni..

Engem ez nem zavar,hiszen 20-30-40 év múlva nem nekem lesznek problémáim vele..

2011. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem lehet figyelmen kívül hagyni hogy egyre inkább olyanok a gyerekek is külsőre mint a felnőtt nők. Szerinted ez normális? Csinálják csak? Ha tudnak járni egy 10 centis sarkú csizmában akkor hordják? Ha tetszik nekik a miniszoknya vegyék fel? Sminkelnek is... hiszen ez is ugyanaz, ettől is nagylányoknak érzik magukat.
2011. márc. 26. 23:38
 9/33 A kérdező kommentje:
És miért zavar ez engem? Mert egyszer nekem is lesz gyerekem, és nem szeretném ha majd akkorra már teljesen ez lenne a "trendi" és kinéznék azért mert én nem fogom hagyni hogy úgy nézzen ki mint egy rossz k*rva, hogy a pasik a nyálukat csorgassák rá. Undorító, egészségtelen és veszélyes dolog is a magassarkú. És szerintem a kérdésből érezhető hogy nem a 2-3 centis sarkakra gondolok itt, hanem a komolyabbakra amikkel mostanság minden bolt meg kirakat tele van. Mindenhol ezt tolják az emberek arcába és a hülyék meg is veszik.
2011. márc. 26. 23:40
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező konzervatív, vagy csak nagyon beszűkült. Csak a szélsőségek, persze...! Más nem létezik, igaz?
2011. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!