Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastag combra milyen nyári...

Vastag combra milyen nyári nadrágot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
(Térdnadrág, forrónaci stb...)?
2011. márc. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Töröknacit az bő tehát az alakot elrejti
2011. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy telt comb is lehet formás és vonzó. Szerintem egyszer nyugodtan kipróbálhatod a forrónadrágot is.
2011. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vastag az a comb, ha nagyon akkor nyárig még sok időd van lefogyni belőle. Utána meg azt veszel fel amit csak akarsz.
2011. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Combból lehet fogyni? Én mindenhol azt olvasom, hogy maximum izmosabb lesz de véknyabb nem.
2011. márc. 28. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, függ attól, hogy mennyire vastag, narancsbőrős-e. Én pl nem szeretem a combjaim, ezért egy 3/4es kicsit bővebb fazonú gatyát szoktam hordani a legtöbbször nyáron.
2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

egyébként nekem is kicsit vastagok a combjaim, nem szívesen mutogatom, ezért általában farmer térd fölé érő nadrágot hordok, vagy 3/4-es (térd alá érőt) gatyát.

ez amit belinkeltem, ez tetszik, én felhúznám :) szerintem jó kicsit vastagabb combokra.

2011. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van fehérben, pirosban, meg feketében. Meg egy ilyen fazonú farmer.

Nagyon kényelmes, és jó:-) (Pedig nekem aztán tényleg extra vastag combjaim vannak az alkatomhoz képest...)

2011. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!