Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek ilyen cuccokat?...

Hol vehetek ilyen cuccokat? (Bőrkabát, gatya, stb. )

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek ezek a rengeteg csattal és zsebbel ellátott bőrkabátok. Van már 2 bőrkabátom, de egyik sem ilyen fazon, de azért szeretem azokat is nagyon, azért is vettem. De kimondottan tetszik az ilyen bőrkabát, meg pl. kesztyű, vagy akár gatya (annak nem kell bőrnek lennie, csak h ilyen csatos). Pl. nagyon tetszik Michael BAD bőrkabátja, és nem vagyok rajongó, mielőtt elkezdetek ilyen fan boltokat sorolni. Szóval nem olyan ruhákat akarok hordani, mint ő, nem ilyen segítség kell, csak konkrétan az nagyon tetszik. Meg alapvetően a '80-as éves rocksztárinak ruházata. De legeslegfontosabb egy ilyen bőrkabát lenne, vagy kesztyű vagy valami, főleg a kabát.

Köszönöm szépen, ha valakinek van jó ötlete.


2011. márc. 28. 13:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Michael Jackson akart lenni, gondolom rájöttetek, és 18/L vagyok, tehát női ruházat lenne megfelelő, de ha fiús, az sem baj, tetszik a fiús stílus
2011. márc. 28. 13:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokan szerintem csináltatják. Egyébként megnézheted olyan boltokban is, ahol kifejezetten bőráruval foglalkoznak.

Butikokban csak az épp aktuális trendnek megfelelő darabokkal fogsz találkozni.:)

2011. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

U.I:

[link]


Itt egy oldal, ahol ezzel foglalkoznak.:)

2011. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A jajjcicában marhasok bőrcucc van, oda bemégy tuti tudnak adni mindent a Madonnás csipkekesztyűtől a motoros bőrkabátig. Ha olcsóbban szeretnél, akkor turikban nézelődj. A minap vettem pont egy ilyen dzsekit (kb. [link] )

1500 ft volt.

Piacokon, vaterán is nézd meg.

2011. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget, azért ha valakinek még van ötlete, szívesen veszem
2011. márc. 29. 18:08
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, utolsónak: amit mondtál, hogy jajjcicában sok cucc van: nem ismerem, hol láthatok ilyet?
2011. márc. 29. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!