Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy ne fogjon a...

Mit tegyek, hogy ne fogjon a farmerem?

Figyelt kérdés
Nem az a problémám, hogy mosás közben fog, hanem ha pl zsebre teszem a kezem, a körmeim alatt, illetve az ujjaim vége kék lesz. Mintha koszos lennék. A másik, hogy az egyik térdemen van egy kis folt, ami viszketni szokott. Egyik nap többet vakartam (pont ez a farmer volt rajtam), és amikor este levettem, láttam, hogy térdénél lett egy világos folt. Kikopott a vakarástól. Ilyet még nem láttam.
2011. márc. 29. 10:52
 1/1 anonim válasza:
Otthon mikor nem lát senki akkor hord majd lejön fürdésnél és amikor közösségbe vagy nem fog fogni ha otthon sokat hordod persze ez nem 2-3 óra hanem 2-3 nap az enyémmel is ez volt a baj de már jó és nem fog remélem segítettem :-))
2011. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!