Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen stílus áll...

Szerintetek milyen stílus áll a legjobban ruhában egy olyan lánynak mint nekem?

Figyelt kérdés
Barna haj, kék szem , vékony vagyok, és 16 éves. Nem tudom milyen ruhastílus állna nekem jobban! A baráti társaságomban nem ilyen pláza cicásan öltözködnek hanem ilyen emo stílusba de nem emosok!Én nem tudom nekem melyik állna jobban kérlek segítsetek!! És csak rendes válaszokat lécci! Köszi előre is!
2011. márc. 29. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha képet is mellékelnél :)

De egyébként emo NE legyél. Magadat teszed nevetségessé. Attól, hogy a barátaid úgy öltözködnek, nem biztos, hogy neked is úgy kell. Inkább öltözködsz csinosan, csajosan (de azért ne durván, plázacicásan). Lehet, hogy tinikorban az emo a menő, de pár év (de inkább pár hónap) múlva rájönnek, hogy milyen nevetséges.

2011. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a te korodba, és most is előnyben résesítem a csinosabb ruhákat.Ez nem azt jelenti hogy ki kell rakni mindenedet, épp ellenkezőleg.Aranyos kis blúzok,színes kardigánok, esetleg szoknyák.Hidd el, ezeket a darabokat később is hordhatod, nem fogod szégyellni őket:)

2011. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos és ízlésesen:)

Nekem pl. nagyon tetszik egy egyszerű farmernadrág,ami inkább cső (nem trapéz) és rá egy póló vagy egy hosszúujjú + lehet kapni ilyen kis aranyos farmer mellényeket:)

Ha vékonyak a lábaid (közepesen) akkor jól áll a csőnadrág.Mivel sok ducibb csaj azt hord,neked jobban állna akkor.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha csinosan szeretnél öltözködni.De lehet vannak benne túl cicababásak: D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!