Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Budapesten olcsó...

Hol tudok Budapesten olcsó testszínű harisnyát vagy harisnyazoknit venni?

Figyelt kérdés

Otthon kínaiban veszem, de itt nem tudom, hol találok ilyet, és holnap színházba megyek..mégse vehetek sportcipőt :S


Help légyszi! Olcsó legyen, a minőség nem számít, erre az egy estére mindegy, csak legyen.


2011. márc. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be egy nagyobb hipermarketbe, ott találsz 100-200 Ft-os harisnyákat is. Pl. Tesco, Auchan, Cora.


Biztos van a közeledben is.

2011. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akármilyen kínaiban tudsz venni, én 150 Ft-ért vettem, és egy csomagban 2 volt :)
2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De intersparban is van, kb akármelyik boltban kapsz 1-200 forintos harisnyákat. Deichmannban is szokott lenni ilyen 100 forintos zokni, de ha nem akarsz venni, ott van ilyen próbálózokni, az is tökéletesen alkalmas arra, hogy legyen valami vékony a lábadon.
2011. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!