Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nagyon csúnya...

Szerintetek is nagyon csúnya az H&M új tavaszi kollekciója?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem az H&M-et de mostanában olyan csúnya színei vannak a ruháknak. De nem csak itt hanem más boltba sincsenek tavaszi ríkító színek.Olyanok ezek a ruhák mintha a nagyim venné fel őket.. Virágminták, világos bézs színek stb. Nagyon szeretem a divatot de valahogy ez nagyon nem jön be :( Mostanában az ázsia centerbe vásárolok (nem anyagi okok miat)t mert már csak ott és a New Yorker-be találok szép színes ruhákat.. Nektek mi a véleményetek? Írjátok meg puszi
2011. márc. 29. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók a ruháik, nekem soha nem jöttek be a rikító, csiricsári színek.
2011. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a mostani divatot és 16 vagyok , szerintem most Mo.-ra is be fognak jönni azok a ruhák , amiket a Lookbookon láthatunk . Szerintem ez egy baromi jó stílus , akinek nem tetszik , hát az várjon egy évet és majd kimegy ezekből a boltokból , de én utána is ilyen ruhákba fogok járni . Szerintem gyönyörűek ezek a világos barna , bézs színek , mondjuk és a feketét a szürkét és a fehéret is nagyon szeretem! Sose szerettem a nagyon színes ruhákat :S
2011. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sokkal jobb mint a nagyon rikítóak
2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
én imádom! sokkal jobban szeretem a pasztell-virágos árnyalatokat, mint a rikitós cuccokat. Sőt én vagy földszineket hordok, vagy feketetét, na meg virágos dolgokat. Már évek óta igy öltözködöm, most meg egyszeriben ez lett a divat...
2011. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Divatba fog jönni az összes rikító szín, de ha a fejemet etetik meg velem én akkor sem fogom azokat hordani. Szerintem olcsónak és igénytelennek mutat. Megnéztem a H&M új kollekcióját és nekem nagyon tetszik ez a romantikus, kislányos vonulat. Nekem is ilyen a stílusom és bár egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány H&M cuccom van, de ilyesmi ruhákat fogok venni.
2011. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én is kivagyok bukva rajta, főleg a barnán, nem szeretek beleolvadni a környezetbe, mert se préda, se ragadozó nem vagyok, szeretek színes cuccokban járni, és élénk színekben tündökölni (jót tesz a lelkemnek). A virágminta nagyon bejön, a H@M-ből van a virágos cipőm, de vannak már sáljaim is, és kalapom is lesz, ezeket simán feltudom venni élénk színekkel. Barackvirág színt is szeretem, és a matróz stílust is,

tehát csak ez a lehangoló bézs barna variáció nem jön be.

De igazad van, a cipőn és egy narancs táskán kívül nem sok színt láttam most náluk.

2011. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam oda a H&M-ért.
2011. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira szeretem a H&M-et viszont egyetértek, hogy a pasztellszínek kifinomultabbak, elegánsabbak.
2011. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha elegáns ruhát akarok venni akkor bemegyek a Mango-ba vagy a Guess-be. De ezek a lánc boltok elvileg fiataloknak gyártanak ruhákat, és még a fazonjuk is öreges egyhangú. Pl.: nagyon szeretem a csipkéket és a fekete színt is. Jó ha van mindenféle ruha a boltokban de ne erőltessék már rá mindenkire ezeket a darabokat. Szerintem nagyon nem ciki az ha valaki színes egyedibb ruhákban jár én biztos nem veszek fel olyat amit látok máson főleg mű p*csákon. Minden második lányon virágos felső, barna cicanadrág, barna kabát, barna vagy bézs táska nem unalmas? Pár éve ennyi egyforma ruha nem volt.
2011. márc. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!