Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széles hátú lánynak milyen...

Széles hátú lánynak milyen ruha előnyös?

Figyelt kérdés
Több évig úsztam.nem csak a vállam széles hanem az egész hátam.ez egy lánynál nem szép látvány.mégis milyen ruhákat vegyek fel?(az alsótesttel semmi gond)
2011. márc. 30. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de én is nagyon kíváncsi vagyok rá, 9 évig úsztam, és mostanra eléggé "megemberesedtem" :D még nem találtam rá a megfelelő ruhára, de remélem valamelyik kedves válaszoló eltájol minket valamilyen irányba. :)
2011. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy a sok év úszás mellett nem alakult ki az az érzék, hogy írásjel után szóköz jön? Mert így gusztustalan az írásképed, a mondathatárolást az is külön nehezíti, hogy csak a bekezdés elején raksz nagybetűt, mondat elején nem.


Amúgy, azt szokták erre mondani, hogy vállatlan ruhákat ne, de pl egy csónaknyakú már jól néz ki, mert keskenyíti a vállat (optikailag csak a nyakméretnagyságú lesz kb). No meg ha lentebb feltűnőbb ruhákat hordasz (rövidebb szoknyák például), akkor az is elvonja a figyelmet a válladról.

2011. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj. Nem tudtam, hogy ide csak a nyelvtani szabályoknak megfelelően lehet írni. Ígérem többet nem fordul elő.

-.-

Egyébként köszönöm a választ.

2011. márc. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!