Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is jobban mutat a...

Szerintetek is jobban mutat a bikini barna bőrön? Nameg aki barnaság vékonyít.

Figyelt kérdés
Mondják itt h nagyon szép a fehér bőr bla bla , de azért sztem mindenki jobban megnéz egy szépen lebarnult jó alakú lányt mint egy tökfehér jó alakú lányt :/ nem?
2011. márc. 31. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fehér a bőröm szóval megelégednék én azzal, ha egy enyhén barnásabb bőröm lehetne.:S

De szoliba meg nem merek elmenni mert félek, hogy tönkreteszi a bőröm:/. A fehér bőr is tud szép lenni, ám nem mindenkinek áll jól. A barna szerintem plusszt is adna az alakomra dehát ez van..S:

2011. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: Szerintem fehér bőrüeknek is ugyanúgy jól áll a bikini. Szerintem az ne érdekeljen, hogy nem barna a bőröd nyugodtan elmehetsz a fehér bőröddel is strandra. :)
2011. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, hogy kinek mi áll jól (pl. a természetes vörös hajúaknak tejfehér szokott lenni a bőre).

Alapvetően elmondható, hogy szép a barna bőr, de nem mindenki - köztük én sem - megy el csak ezért szoliba. Tehát nyár elején igenis sok fehér bőrű lesz a strandokon :) idővel, nyár végére persze többségében szerzünk egy kis színt :)

Bikinire rátérve pedig: lehet olyat választani (kék, zöld, rózsaszín), ami fehér bőrön és nyár végére lebarnulton is jól mutat. De vannak olyanok (fekete, fehér, barna, sárga) amik igazán csak barnán érvényesülnek!

2011. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Milyen bikini? Fehér vagy egyéb világos színű bikini mindenképp jobb barna bőrön, ez tény.


Mellesleg mindenkinek a saját "gyári" bőrszíne a legszebb, tehát egy szőke skandináv típusú lány csokibarnán elég ronda, egy sötét hajú, déli típusú lány meg hófehéren lenne fura...


A barnaság nem vékonyít, ezt nem tudom honnan szedted, de semmi logika nincs benne. Hülyeség.


Másokról nem tudok nyilatkozni, de én a szép fehér lányokat nézem meg inkább, (ja és a barátaim is őket szeretik) ők ritkábbak és természetesebbek. Ez által érdekesebbek, szebbek is számomra.

2011. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"barnaság Vékonyit":

[link]

2011. márc. 31. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd eléggé rasszista dlog azt feltételezni, hogy csak egy bizonyos bőrszínnel lehetsz szexi.

Itt van pl. Dita von Teease, aki abból él, hogy fehér mint a tej, de férfiak millói nyáladzanak utánna, csodásan áll neki a fekete meg a piros a hófehérkeséghez. Ha lebarnulna, a kutyát nem érdekelné, tök átlag lenne.

[link]


Ugyankkor van aki szexi sötétebb bőrrel. Pl. Beyoncé. Rajta a világos színű bikinik állank jól, egy feketében vagy barnában "elveszne", jellegtelen lenne.

[link]

De ha valakin látszik, hogy műbarna, már inkább sárga, na az gáz.

[link]


Szóval egy kis egészséges barnaság van akinek jól áll, de korántsem mindenkinek. Józanul mérlegeld a saját értékeidet, lehet hogy pont a hamvas bőröd vagy akacér szeplőid a szexepiled.

A kínos naracssárgára szolizás viszont gáz. Mint minden más ami erőltetett. Szóval, ésszel, mértékkel.

2011. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 iww. válasza:
erre nem kell még solarium sem.:) barnítókrém..nagyon egyszerű.szakszerű..praktikus.:)
2012. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!