Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a két trikini ugyanaz?

Ez a két trikini ugyanaz?

Figyelt kérdés

Csak mert ránézésre ugyanaz a ruha, mégis teljesen máshogy áll a két modellen. Egyiken nagyon tetszik, másikon nem annyira... :S


[link]


[link]


2011. márc. 31. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem hinném hogy létetik olyan ember akinek ez jól állna.A képek eléggé csalókák, mert a testük teljesen kivan csavarodva.Ha már trikinit akarsz, akkor szerintem inkább ilyet válassz(bár ez is csak keveseknek áll jól):

[link]

2011. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Bírom az ilyen Vaterás cuccokat, hogy ráadják valami fotóboltolt szolicicára, akinek mindene tökéletes, és így még a sz*rt is eltudják adni, mert jól mutat. Ha magában megnézed ezt a ruhát, láthatod, hogy béna. Tavaly tavasszal is ugyanígy hirdették a flitteres, színes leopárd mintás cső tunikát, aminek olyan bő volt a dereka, hogy még a legvékonyabb lánynak is bojler teste lett, ha felvette. Persze tele volt vele a kínai is. Sok lányon láttam, és alaktól függetlenül egyiknek sem állt jól. Ez is ilyen. Meg ne vedd.
2011. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ezeknek az eladóknak semmilyen más terméke nme tetszik... a flittert és a fényes anyagokat alapból utálom, az ilyen kis ps-elt testű műmajom nőktől pedig rosszul vagyok, de ezt a trikinit már tavaly kinéztem egy netes áruházban. Amúgy nem venném, hanem cserélném!
2011. márc. 31. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!