Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen frizurát ajánlanátok?...

Milyen frizurát ajánlanátok? Jó lesz ez a ruhaösszeállítás?

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva lesz életem első randija, csak a belvárosba megyünk fagyizni egy fiúval. A gond csak annyi, hogy nem tudom, hogyan csináljam meg a hajam.. A vállam alá ér néhány centivel, viszonylag vékonyszálú, szögegyenes, és ha begöndörítem (eleve sok idő, mert nagyon sok hajam van, de vékonyszálú, mint említettem), pár perc és semmi nyoma. Hogyan csináljam meg a hajam?

Ruhának ezeket gondoltam: fekete balerina cipő, ami elöl úgy néz ki, mintha fel lenne gyűrődve, időjárástól függően combközépig érő nadrág, vagy térdig érő cicanadrág, vagy egyenesszárú farmer, de mindenképpen fekete. Felsőm kék, vékony anyagú (nem üt át), a mellrésznél van egy kis csík, ahol össze van avrrva, vagy mit tudom én, rá van varrva a tetejére (vagy mi az :o ) egy ugyanolyan kék, lefelé szélesedő anyag. Az egészen csillámmal virágminták vannak, ja ésúgy van a színezése, mintha gyűrt lenne, és spagettipántos.


2011. ápr. 1. 20:44
 1/8 anonim válasza:
Miért görcsölsz ezen ennyit? Nem a ruhát hívta el hanem téged. Nézz ki úgy mint egy nő/lány. A hajadat szerintem elég ha megfésülöd. Nem az esküvődre készülsz.
2011. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért illik jobban öltözködni, illetve más frizurát csinálni... Ha volt már randid (gondolom volt) és emlékszel az elsőre, biztos te is görcsöltél.
2011. ápr. 1. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

ha elsőre nagyon kicicomázod magadat akkor később is ugyanazt a formádat kell adnod.

legyél ápolt az a legfontosabb ,szerintem a ruhád jó ,

a hajadat vasald ki,ne göndörítsd .

parfüm,smink

2011. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még azt szerettem volna írni hogy ilyenkor nem kell mindent megmutatnod magadból,legyél kicsit titokzatos,inkább egy bálra vagy nagyobb rendezvényekre variáld a hajadat.
2011. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mutatok meg sokat magamból, de ha jó idő lesz, nyilván nem veszek fel egyenesszárú farmert.

A hajamról írtam, hogy SZÖGEGYENES, és ha begöndörítem, pár perc, és semmi nyoma.

Sminkelni nem szokásom, úgy nézek ki még a legszolídabbtól is, mint egy barbibaba. Parfümnek jó egy málna illatú?

2011. ápr. 2. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani,amit az előzők.Fagyizni mentek,nem színházba vagy ilyesmi.Vedd fel a ruhát,és kész.


Többször is írtad,hogy nem tudod begöndöríteni a hajad.Értjük.Akkor milyen tanácsot vársz ez ügyben?Kontyot csak nem fogsz csinálni egy randira,szóval max. annyit lehet,hogy simán összefogod a hajad,de szerintem is csak fésüld meg.Te járni szeretnél ezzel a sráccal,fogtok még találkozni eleget ha minden jól megy.Ne teregesd ki a lapjaid,majd feltűzöd a hajad (vagy amit akarsz vele) ha különlegesebb helyre visz,nem egy fagyizóba.Írtad,hogy az ember nagyon készül az első randira...ez igaz is,de ez a nagy műgonddal véghezvitt ruhaválasztás szerintem már elég készülődésnek.


22/L

2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne izguld szét magad! jó lesz az, csak viselkedj természetesen, ne azon aggódj hogy éppen hogy áll rajtad az éppeni ruha, vagy a hajad.. :)
2011. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne nagyon akarj kiöltözni mert ha netalántán összejöttök akkor minden alkalomra kifogsz öltözni?:O mutasd inkább az igazi éned.
2011. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!