Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van a tangának?

Mi értelme van a tangának?

Figyelt kérdés
Szerintem zavaró, ha van valami az ember fenekében :P És az meg hülyeség, hogy egy szűk farmer alatt nem fér el egy normál bugyi...
2009. febr. 27. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalos ,nőies,szép,izgató,modern.
2009. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked zavaró,akkor kicsit vettél...Én egyáltalán nem érzem,hogy bugyi lenne rajtam!Amúgy pedig nagyon szexy!!!!
2009. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pl. sportoláskor sokkal kényelmesebb. De az is igaz, hogy a szövet nadrág alá, vagy nyáron a lenge rövid nadrágok alá sokkal esztétikusabb, mint egy normál bugyi. Ugyanakkor megértem, hogy nem kényelmes mindenkinek és orvosok szerint az arra hajlamosoknál húgyúti fertőzéseket okozhat.
2009. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sztem tangában jobba fenekem is.:D Lhete h a rendes bugyi leszorítja avyg nem tudom:D
2009. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Én sosem veszek fel tangát.


Szerintem kényelmetlen is, káros is, undorító is.


Számomra abszolút nem szexi (biszex vagyok), nem tudom miért hat annyira izgatóan egyesekre...


Egy sima bugyi is lehet trendi, és nem látszik át a nadrágok alatt.


Ha meg már annyira olyan a nadrág, én konkrétan inkább nem veszek fel bugyit, minthogy tangát vegyek fel... akkor szerintem már ugyanmindegy :D

Most egy falatnyi kis tanga vagy semmi... :D

2009. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

én szeretem, kb 3 éve csak tangát hordok, egy szövetnadrág alatt már égő, ha kilátszik a mamás bugyi..:) Legalábbis az én környezetemben kiközösítik azt, aki nem tangát hord, melltartó helyett valami kis top-szerűséget húz fel, stb.

Szerintem is szexi, kényelmes, és szerintem jobban szellőzik. Miniszoknyához is jobb :)

2009. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igaz h ciki ha kilátszik a bugyi, de szerintem az is, ha a tanga.. a legjobb ha nem látszik ki semmi, csak ha kell
2009. febr. 28. 00:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy sima bugyi is megfelel. De vannak alkalmak amikor tangát érdemes viselni :)

De mindenki azt hordjon, ami neki jólesik.

Vannak szép és szexi tangák, sokan szeretik is őket. Persze van akinek nem jönnek be, de ez nem baj, hisz' különbözőek vagyunk.

2009. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
mert nem terézanyu tinikorában élünk...
2009. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem tök baromság ez a tanga.én franciát hordok az a legjobb,kényelmes és abszolút NEM látszik át semmilyen nadrágon.másrészt meg szexibb is szerintem.a kevesebb néha több.bár ki hogy szereti...ha nejlon zacskóban odadobják elé,vagy ha szépen be van csomagolva...
2009. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!