Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan online shop, ahol...

Van olyan online shop, ahol vásároltál már? Ha igen, hol? (:

Figyelt kérdés

Például ruhákat, kiegészítőket.. mi az oldal címe? :)

Köszi :)


2011. ápr. 3. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Én ebay-ről 1 hónapja és szépen át is vertek:)

nááááájsz (y) onnan senkinek nem ajánlom

2011. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kb. hetente rendelek ebay-ről. sose volt semmi gondom vele. első: hogyan vertek ott át?
2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesz-vesz, vatera, eddig rendben volt...
2011. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hogyan vertek át?
2011. ápr. 3. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera...még semmi gondom nem volt:)
2011. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Nemrég rendeltem egy hajmasnit, tudjátok, olyan Lady Gagásat. Jól megfizettették az árát, 4500 Forint volt... Barna színűt kértem, erre több, mint egy hónap (tudom, ez nem az eladó hibája) várakozás után megérkezik egy SÁRGA színű hajmasninak egyáltalán nem nevezhető műhajkupac.. Tiszta kócosan. írtam az eladónak, hogy egy cserét szeretnék. Visszapostáztatta (az én költségemre, természetesen. 2300 volt a feladás Kínába.) Egy hónap után írtam neki, hogy na, megérkezett -e már. Jött a válasz 1 hét múlva, hogy igen, meg, de ő nem ilyen állapotban küldte, és nem hajlandó érte fizetni. Írtam az Ebay felhasználóvédelmiseknek, hogy valahogy szeretném visszaszerezni a pénzem. Jön a válasz, hogy mivel az eladót megbízhatónak tituálták a visszaérkezett értékelések alapján, nem nekem, hanem az eladónak hisznek..


Akkor rendeltem egy pendrive-ot Kínából, az még meg se érkezett, de most derül ki, hogy kamu az egész... :| Ez a project 24 eFt-ba fáj most nekem... Azt írták,hogy 256 gigás márkás, erre most utánaolvasok, és az egész egy csalás. 2 gb használható belőle. Az eladót gondolom nem sikerül már utolérni, 2 db-ot rendeltem, az egyik eladó már sikeresen törölte is magát...


Na, nagyjából ennyi.. De voltak még egyéb kudarcaim Ebay-jel kapcsolatban (szétázott ruhák, színcserés dolgok...)


Azért gondoljátok át Ti is szerintem hogy mit és kitől (!) vesztek ott..

2011. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Húha.. nagyon sajnálom :\ Ebből kiindulva én onnan nem szeretnék rendelni.. :\
2011. ápr. 4. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. én nem szeretnélek kiárándítani,de a csíkszeműekkel nagyon elővigyázatosnak kell lenni. :/ ettől függetlenül kis értékű dolgokat szerintem megéri onnan venni.

mindenesetre én ott befejeztem a pályafutásom.:D

2011. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én el se kezdem a pályafutásomat! :D Maradok a vateránál.. ott még eddig nem vertek át. Eddig..
2011. ápr. 4. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebayen is csak azt tudják átverni aki nem figyel oda, mielőtt megrendelsz valamit az eladót is meg kell nézni, miket írnak róla, stb.

Az áru ami kell, meg kell nézni mások mit írtak róla véleményként. Ilyet hogy haj meg egyéb dolog ami postázás során tönkremehet, olyat ne rendeljetek a világ másik feléről ez egyértelmű. Ha nem tudsz valamit a cuccról, nem elég jó a kép akkor lehet az eladótól kérni több infót, képet róla.


Persze ezek csak tippek, a vatera, teszvesz ugyanaz mint az ebay, ugyanúgy átverhetnek és sajnos úgy vettem észre hogy a magyarokban még annyira sem lehet megbízni mint külföldiekben... egyedül csak akkor biztos a dolog ha személyesen veszed át és fizeted ki a cuccokat.


Egy barátom vett ősszel egy bőrcsizmát vaterán, újként volt feltüntetve, dobozban. képeken is úgy látszott vadiúj, hibátlan, előre kellett fizetni, aztán postázta és kapott egy szétkopott sarkú sz*rt, ami ráadásul nem bőr volt, hanem műbőr. használhatatlan állapotú csizma.


Na mindegy, sok ilyen van, tök mindegy honnan rendelsz, figyelni kell, ez a lényeg. Akkor nem érhet baj.

2011. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!