Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki fognak nevetni a méhecskés...

Ki fognak nevetni a méhecskés öltözködésem miatt?

Figyelt kérdés

Fekete harisnya és fekete csizma, citromsárga térdnadrág és fekete felső (vagy sárgás pulcsi.

Nem fognak így qvának nézni? A nadrág a térdemig ér, a csizma elég hosszú szárú. Mit gondoltak, elmerjek így indulni holnap reggel? (7kor indulok, 2re érek haza, nincs lehetőségem átöltözni)


2009. febr. 27. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes összeállítás. a színnel semmi baj, csak szokatlan vhogy mégis. a sárga meg a fekete nagyon elütő színek, jobban, mint a fekete-fehér. de ha tudod viselni, és nem érzed magad feszélyezve benne, még jól is állhat. kinevetni sztem nem fog senki, max. megnéznek.
2009. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy bárki is kinevetne,ha jól érzed magad ebben a szerelésben,akkor semmi gond.Mondjuk nem egészen értem,hogy ez most jelmez akar lenni,vagy sem...
2009. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Uh... Hát ha nagyon muszáj... :) Soha nem ítélek ruházkodás vagy külső után, de az alapján amit leírtál... Pfuh... Hát nagyon rikító és feltűnő lehetsz... :S
2009. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ehhez még társul a szőke hajam :)

Én kényelmesen érzem magam, ha pl. fehér gatyát húznék, vagy bármilyen más világosat, akkor is feltűnő lennék. (Félreértések elkerülése végett: nincs feltűnési viszketegségem, csak amit eddig hordtam farmer, nagy lett, azaz kihíztam, és ez a sárga térdgatya az egyetlen ami nem esik le rólam, és holnap mindenképp csizmába kell mennem, és ez az egyetlen gatya hozzá...a hosszú farmerokhoz sportcipőt szoktam, de azt holnap nem lehet)

2009. febr. 28. 00:03
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem jelmez, ez egy normál utcai ruha, amik szépek, csak nem tudom, hogy együtt milyen hatást váltanak ki az emberekből.

Kb 1 órát fogok buszon ülni (közben 2x átszállok) aztán 3 órát ülök egy tanteremben (2F oktatás) és hazafelé is 1 óra buszozás. És közben át kell sétálnom egy hatalmas üzletközponton (reggelit venni, meg az az út a legrövidebb a buszmegállóig..)

2009. febr. 28. 00:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A lenyeg, hogy te jol erezd magadat. Menjel ebben a ruciban, mit foglalkozol te barkivel is???

Londonba gyere ki, itt mindenki szinesben virit:)))

Utalom ezt otthon, hogy ilyeneken kell gondolkozni, de teljesen megertelek.

Oltozz ugy, ahogy neked jol esik, ne foglalkozz senkivel a vilagon!!!

2009. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :)
2009. febr. 28. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Serintem is oltozz ugy ahogy neked tetszik,amiben jol erzed magad,mert ha olyat veszel amiben nem erzed jol magad akkor az meglatszik es nem is fog jol allni,a ruha mellett a kisugarzas is szamit:)
2009. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Én fiú vagyok, többször is elmentem a gimibe fekete farmerban, fekete övvel, fekete félbakancsban, fekete pulóverrel és fekete pamut kesztyű + a bőrdzseki persze. :)

Kétszer is azt mondták rám hogy gyászolok, aztán már letértek a témáról, és harmadszorra senkit nem érdekelt, de a csajok beindultak rám :D

Szard le és kész! Szabad világban élünk ! :DD

2009. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elég sokan megbámultak, de nem éreztem magam annyira kínosan, mint vártam..
2009. febr. 28. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!