Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nem izzad bele a...

Csajok, nem izzad bele a feneketek a latex nacitokba?

Figyelt kérdés

Főleg ilyen jó időben? Komolyan kérdezem!

20/F


2011. ápr. 6. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
nem XD amúgy, meg sokkal jobb ilyen jó időben a latex nadrág, mert vékonyabb, mint a farmer, farmerbe előbb beleizzad, főleg ha ülünk az iskolapadban. én csak azért nem szeretem már hordani az enyémet, mert minden kis csitrinek olyan van, és én más akarok lenni mint azok XD. szal kb ennyi. 14/L
2011. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

14 éves kislány csitrizi a többit, aki szintén latexk.rvának öltözik, ahhoz grat :O

Amúgy ezek nem igazi latex nadrágok, amiket a mostani divatban lehet kapni, igazi latexot max, szexshopban veszel. Ezeknek hasonlít rá a kinézetük, de vékonyabbak, szellősebbek.

Valódi latexban visítva sírnának, ha egész nap abban kellene rohadniuk, ugyanis abszolút nem légáteresztő (nem lélegzik alatta a bőr- -> irritálódik, kényelmetlen, viszketni kezd, stb.), plusz bele is sülnének.

2011. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy abba a feszülős fényes anyagba nem izzadtok bele rendesen :) azt meg végképp nem, hogy kevésbé mint egy farmerbe (persze elfelejtettem hogy a lányok abból is szűket hordanak) sose gondoltam h ez az anyag légáteresztő, de majd egyszer megnézem közelebbről :D
2011. ápr. 6. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam már volt igazi, meg a mostanság divatos "mű" latex is, hát tényleg elég nagy a különbség :) az igaziba EGYBŐL beleizzadtam persze már felvenni se volt egyszerű... az meg amiben flangál mindenki, az nem melegebb egy normál fekete leggingsnél, abba meg még nyáron is sokan vannak.

23/L

2011. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyasmi nadrágom, a kínaiba vettem, de ne úgy képzeld el hogy belül is ilyen fényes latex anyaga van, mert ott egyáltalán nem. Fogalmam sincs belül milyen, kicsit pamutos, de tényleg nem tudom :D a lényeg, hogy így ugyanúgy szellőzik mint bármilyen más nadrág.
2011. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Aki nem tudná annak elmondom, ezeken a divatos latex meg egyéb cicanacikon és farmeren kívül léteznek ám másfajta nadrágok is. Amik még kényelmesek is és szellőznek rendesen.


Bocs, de tényleg, annyira undorító már hogy mindenki csak ezekben jár. Mintha futószalagról jönnének...

2011. ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 25 fokos csúcshőmérsékletben végigbiciklizik a városon, annak bizony beleizzad a feneke a cicanadrágba. Ha csak a közelbe sétálsz el valahova szép nyugodtan, akkor persze nem izzad bele.
2011. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, szoknyát is lehet hordani ;)
2011. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

nem izzad be:)

jajaja...tényleg gáz...emlékszem megvettem én is anno a latexnacim...elmentem benne bulizni és mindenki nézett, hogy mi van rajtam...erre tessék...felveszik a kínais, térdnél lógos fura fazonokat és demenők:D az enyém legalább full passzolt rám...de már én se hordom...szét is szaggattam mondom így talán jobb lesz...:D

22L

2011. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ne is mondd tényleg minden csajon az van. az a baj h azokon is akiknek nem áll jól. akinek viszont jól áll, az elég dögös szerintem. csak eddig nem mertem belegondolni, mivan ha mondjuk buliban sikerül egy ilyen csajjal összejönni, aztán mikor leveszi, akkor öhhmmm... de ezekszerint nem vagytok büdösek benne, ez jó hír :)
2011. ápr. 9. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!