Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi állna jól nekem és mi az...

Mi állna jól nekem és mi az amit nem szabad felvennem?

Figyelt kérdés
Így ézek ki: vastag karok, átlagos mell, keskeny derék, a csípőm olyan szélességű mint a vállam, hosszú lábak, nagy lábfej. A válaszokat előre is köszi :D! (L/14)
2011. ápr. 7. 17:44
 1/4 szamóca. ***** válasza:
ne vegyél pántnélküli csőtoppot, és balerinacipőt se.
2011. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a derekad keskeny, akkor tegyél rá egy övet, vagy olyan felsőket vegyél fel, amik derékban szűkülnek, hogy ezt hangsúlyozd. Ha a karjaid vastagok, akkor a pánt nélküli felsőket kerüld. Hangsúlyozd a lábaidat is nyugodtan passzos nadrággal, vagy ha szereted, hordj szoknyát. Ami szép, azt kell hangsúlyozni, ami előnytelen, azt palástolni.
2011. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké... de akkor nyáron mit vegyek fel? valahol azt olvastam hogy akinek vasag a karja az nem vehet fel rövidujjút és ujjatlant sem.
2011. ápr. 9. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért felvehetsz szerintem. trükközz a kiegészítőkkel pl nagy nyaklánc, vagy egy kitűző, esetleg masnis/virágos hajbavalók, valami klassz öv, és máris elterelted a figyelmet a karodról.
2011. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!