Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Kínai diszkontban vennétek...

A Kínai diszkontban vennétek nyári szandált és papucsot 3500 forintért vagy a Deichmann-ban 6000 forintért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

deichmann,mert ha baja van készségesen megjavítják vagy kicserélik fél éven belül:)

De a "kici kínai" nem fogja :)

2011. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Az egy dolog h megjavítják,de a Deichmann-os cipők nem tartanak 1-2 hónapnál tovább..(legalábbisnekemnem)Nem egy jó minőség..Ugyanolyan kínai mint amilyet egy kínai üzletben kapsz.Inkább vegyél H&M-ben vagy vmi ilyesmi boltban.(:
2011. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
deichmannban már vettem papucsot, szar volt szétesett.
2011. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én már láttam deichmann-ban is olyan cipőket,amiket kínaiban árulnak.És ha jól szétnézel,akkor a kínaiban is vannak ám kincsek,csak jól kikell fogni. Én az alapján döntenék,hogy melyik tetszik jobban.
2011. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezen vacilálok, de szerintem a kínai mellett döntök, ott olcsóbb .
2011. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

egyetemistaként nemsok pénzem van, és mindig a kínait vettem, de mivel az összes sportcipőm 4-5 hónapon belül tönkrement (kilyukadt a sarkánál, felvált a talpa, kettétört a talpa, szóval folyton beázott), egyszer rászántam magam, és vettem a deichmannban egyet ilyen 7-8e ft körül. megszakadt a szívem, tudtam volna jobb helyre tenni azt a pénzt, de reménykedtem benne, hogy kitart 1-2 évig. eredmény: hamarabb tönkrement a mint a kínai :( pedig a sportcipő nekem utcai viselet (heti 4-5 alkalommal) a sportoláshoz másikat használok.

szóval többet soha :D viszont tavaly vettem kínaiban 1 magassarkú szandált 500 ft-ért (:D) utolsó darab volt, még most is jó :) igaz télen nyilván nem hordtam, akkor nem használódott, de a jóidős időszakban csomót volt rajtam

2011. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is a Decihmannra szavaznék,nekem eddig nem volt vele problémám.

Minden cipő szépen egyben maradt,amikor nem volt pénzem akkor egy-két nap alatt agyon strapáltam őket,meg mindenbe beleakadtam és visszavittem,alig akart szétjönni a cipő,de nem volt pénzem,kaptam újat és volt új cipőm őszre:)

2011. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt rossz tapasztalatom a Deichmannal. Ha vettem ott sportcipőt, magassarkút, csizmát, vagy bármit, az hosszú ideig kitartott. Még most is egyben vannak. Ott is vannak rossz, és jó minőségűek is, mint bárhol. A kínai lábbelijeim 1-2 hónap alatt kivétel nélkül szétmentek.
2011. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt venném amelyik jobban tetszik,szerintem minőségben nincs nagy különbség.
2011. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kínaiból veszem, így legalább nyugodt szívvel veszek másikat később.
2011. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!